Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más országok televízióiba is...

Más országok televízióiba is vannak ilyen csaló műsorok mint az EZO tv meg az RTL-en futó akármi? Az a jósos baromság.

Figyelt kérdés

Pénzenergia, könyörgöm. Magyar emberen kivül átlehet mást verni ilyen baromságokkal? Olyan aljas hazugság, hogy az elképesztő. Ilyenkor hol az ORTT? Miért nem bírságolja meg ezeket?


Utálom a politikusokat, az összeset, de ez a reklámadó amivel pl. sújtják ezt az undorító RTL klubbot, ezzel egyetértek. Csomó embert húztak már le, legalább most őket húzzák le.


Oké. Ilyen műsorok sikeréhez rengeteg idióta baromállat emberre is szükség van, akik pl. vadidegen emberekre küldik a csomó pénzbe kerülő sms-t xfaktorosokra, meg valóvilágosokra, stb. Szerintetek is idióta ez az egész társadalom? Ismertek ti is ilyen embert, embereket aki ilyenre költ? Komolyan nem értem miért nem adják oda hajléktalanoknak, ha ennyi felesleges pénzük van.


Az EZO TV meg hasonlóhoz meg aztán kizárólag hülyék kellennek. Annál is inkább, mivel ott prezentálja magát, hogy ő mindent lát, mindent tud, segít, stb, de egyetlen telefonálóról se hallottam aki a lottoszámokat kérte volna. Pedig sokan azzal hívják fel, hogy a pénzenergiát akarják kérni. Beszarás.


Annyi pénzt elcsesz feleslegesen az emberiség, hogy azt betennénk egy gcinagy perselybe és szétosztanánk ha már teljesen megtelt..... Hát mindenki játszon el maga a gondolattal. Szerintem nem nagyon lennének szegény emberek az biztos. Meg mikor sztárok használt ruháiért kiadnak milliókat, autókért meg h az mittomén kié volt, meg mindenféle köcsög festmények milliárdokat érnek.



2014. okt. 3. 13:09
1 2
 1/14 anonim válasza:

Vannak.


Még rosszabbak is.

2014. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak. A nálunk futók egy része az ottaniak átvétele magyarra fordítva.
2014. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Lengyelországban néztem a helyi tévét, ugyanez megy, Bulgáriában is van ilyen.
2014. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most kiérdekel h az emberek mire költik a pénzüket? Ha vki hisz benne higgyen most te ezen miért vagy felakadva? Ha jó biznisz akkor csinálja az RTL. Másik meg lehet fújjolni az RTL-t, de tudtommal nem kevés embert foglalkoztat Magyarországon és nem minimálbérért. Miért kell mindig megmondani ki mit tegyen? Az RTL nem követ el bűnt mert nem nyom senkihez fegyvert h telefonáljon, ha vkinek pedig erre van pénze akkor tegye.

Vki alkoholra cigire költi a pénzét és most itt nem a szenvedélybetegekre gondolok hanem olyanra aki 1 hónapba 1x pl rászán 10 rugót és elmegy szórakozni és inni. Más ebben találja az örömét. Ilyen egyszerű. ÉN is időként elverek egy kis pénz pókerre mert megérdemlem h szórakozzak. Ha vki abban találja az örömét h hajléktalanoknak segítsen akkor az annak fogja adni, de ne te akard megmondani.

2014. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Külföldön inkább az olyan műsorok mennek, ahol mutatnak egy ékszert és kerül mondjuk 15 000 000 forintba. Aztán az első percben leárazzák először egymillióra, majd kétszázezerre. Aztán amikor betelefonálnak, odaadják neki 100 000-ért a 15 milliós gyűrűt, miközben ér vagy 10 000 forintot. Ott is elsősorban a nyugdíjasokat tudják beugratni ezzel, akik itthon a jós tévék közönsége.
2014. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jah, ilyenek itt is vannak. Dolgoztam olyan helyen ahol márkás parfűmöknek kellett hazudni a gagyi hamis szart és minden esetben panel lakótelepekre kellett menni és becsöngetni, aztán rátukmálni a szart a csórókra, máshogy úgyse lehet márkás cuccuk. Jah még így se, boccs.. De én nem adtam el egyet se, eljöttem. Undorító.
2014. okt. 3. 13:39
 7/14 anonim válasza:

Ahol az emberi butaság ott van, ott megjelennek ezek haszonélvezői is.

De nyugi, ha valaki nem buta, akkor sznob. Vagy végzetesen rajong valamiért. Ezekre az emberekre ugyanúgy iparágak szakosodtak.

Most tényleg betiltanál mindent???

2014. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jah és az elején kaptunk jó pár ezrest, hogy tegyük a pénztárcánkba és mikor prezentáljuk a szart, mutogassuk szerencsétleneknek, hogy ez mennyire sikeres cucc, mindenki vesz belőle. Hogy irigykedjen a panelos. De ezt valóban rögtön mikor még nem is csengettünk be egyik lakásba se. Már az elsőnél így kellett kezdeni.
2014. okt. 3. 13:47
 9/14 A kérdező kommentje:
Igaz, nem kéne betiltani, csak jól szájbaverni az ilyeneket és elvinni őket szegény részekbe, egyből nem lenne gyomruk milliárdokat kiadni festményért.
2014. okt. 3. 13:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Már nem azért de minek idegesíted fel ezen magad?


Az RTL meg a TV2 csoportnak az a célja hogy minél több bevétele legyen, és amíg a sok ember hívogatja ezeket a jósokat, és ezzel egy csomó pénzt hoz addig bizony műsoron lesz. Ha azt akarjuk hogy a két csatorna befejezze ezt akkor nem kell nézni, meg hívogatni, SMS-t küldözgetni ezekbe a műsorokba és előbb-utóbb abbahagynák, és elkezdenének más műsorokat adni, ami vélhetőleg már többeket érdekelne.


Egyébként meg egyáltalán nem lenne jó ha az RTL meg a TV2 megszűnne. Nem azért mert olyan sok értékes tartalmat adnak. Tudom hogy sok a szenny rajtuk, de ha megszűnnének akkor menne a levesbe a többi csatornájuk is ( Cool TV, Film+, RTL2, PRO4...stb ) és a végén maradna az M1,M2,Duna,Duna World amin aztán még kevesebb nézhető műsor van, és elérnék hogy a televíziózás is teljesen a kormány kezébe kerüljön. Ennem aztán biztos mindenki örülne.

Plusz arról se feledkezzünk meg hogy a TV2 meg az RTL mennyi embernek biztosít jól fizető állást, és hogy sok külföldi film, sorozat nélkülük még ma sem lenne szinkronizálva.

2014. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!