Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy tisztes...

Miért van az, hogy egy tisztességesen dolgozó (egyetemet végzett) ember nem tud megélni, hanem csak a "vállalkozó"-nak nevezett (adó) csaló, rabló, embertársait átverő ember érvényesülhet?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek (amiből nincs sok).
2011. márc. 2. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Nem unod még?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__157..


Már a kérdés feltevése is röhejesen túlzó.

2011. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%

Igazad van,mégha a Fidesz-fanok tagadják is. Ma alig van tisztességes vállalkozó. Adót csalnak,kihasználják az alkalmazottaikat,szégyenletesen keveset fizetnek nekik.

Ez ma Magyarország.

2011. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

C'est la vie


"Z"

2011. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
És ehhez mi köze a fidesz fanoknak?
2011. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos a legtöbb vállalkozó azt gondolja, hogy mivel ő vállalkozó, ezért neki több kell, hogy a zsebében maradjon. Mo-n a vállalkozó szó erősen kapcsolódik a "jólmenő" és a "gazdag" szavakkal.
2011. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
És akkor mi van? Valahogy meg kell élni a mai világban, a tisztességesen dolgozó egyetemet végzettnek is ugyanúgy van lehetősége adócsaló vállalkozónak lennie. Ha valakinek fontosabb a lelkiismerete mint hogy jól éljen, akkor meg elégedjen meg annyival amennyit kap és ne itt rinyáljon. (Bár hozzáteszem, nem csak adót csalva, lopva lehet sok pénzt szerezni. Mikor az ember elkezd tanulni valamit, szerintem az a normális, hogy előtte utánanéz, később mennyit kereshet majd ezzel, szóval ha te is egy egyetemet végzett valaki vagy, nem tudom, miért most csodálkozol...)
2011. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Arra nem gondolsz,hogy az egyetemistákkal már lassan Dunát lehet rekeszteni.A vállalkozó még ha nem is csinálja becsületesen de legalább ad valamennyi embernek munkát.Egy egyetemista mennyivel száll be ebbe a dologba?Semennyivel ha csak nem fog saját vállalkozásba.Na látod ezért támogatja minden kormány a vállalkozókat.
2011. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Van még egy nagy baj magyarországon.Legalább kétszerannyian végeznek egyetemet amennyire szükség van.Ugyanakkor nincs sok szakember akire szükség lenne.Nem véletlen találták ki azt a kifejezést hogy büfészak.
2011. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hé, egyetemet végzett, tisztességesen dolgozó vállalkozó vagyok!

Azért lettem vállalkozó, mert elegem lett a csaló, rabló, simlis, szemét munkatársakból, akik a saját munkaadójuknak is kárt okoznak, csak hogy saját érdekeiket érvényesítsék.

2011. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ma 19:09

"a tisztességesen dolgozó egyetemet végzettnek is ugyanúgy van lehetősége adócsaló vállalkozónak lennie."


Persze, neked könnyű volt a 90-es évek elején meggazdagodnod a pénzünkből. Most ilyenre nincs lehetőség, úgyhogy ezt a mondatrészt ezzel meg is cáfoltam. Meg van, aki nem lopná meg a saját népét...

2011. márc. 2. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!