Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X-men, Eljövendő múlt napjai...

X-men, Eljövendő múlt napjai legjobb része, ami a legjobban tetszett nektek?

Figyelt kérdés

Nekem az amikor Eriket szabadítják ki a Pentagon alatti börtönből, és a fiatal srác, aki olyan gyors, hogy nem lehet látni, bemutatják, hogy mit csinál egy pillanat alatt az őrökkel, és később mikor a valóságban is lejátszódik, akkor a külső szemlélő ebből mit lát!

Ezt a jelenetet még párszor megnézem, mert rohadt jó volt!



#ledobtaazagyamagépszíjat
2014. máj. 31. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a srácot Higanyszálnak/Quicksilver-nek hívják.Amúgy szerintem is az a legjobb jelenet,baromi jól megcsinálták. :) De azért még az is komoly volt amikor Magneto "felemelte" azt a futballstadiont és a Fehér ház köré lerakta.
2014. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az se semmi jelenet volt, mikor a stadiont felemelte!

mikor megnéztem a filmet, olyan érzésem volt, mintha bennem is lenne valami erő, de sajna csak filmben van ilyen!

pedig a "higanyszál" srác tudását elfogadnám!

2014. máj. 31. 10:29
 3/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a jelenetet!

Öröm volt vissza nézni!


http://www.youtube.com/watch?v=PNWVxTAsHD4

2014. máj. 31. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a quicksilveres volt a kedvencem!:D egyébként szerintem jó lett a film, az egyetlen ami zavart az x professzor fiatal énjének színésze:( mégcsak nem is olyan vágású a szeme, de ettől eltekintve nagyon ott volt nekem
2014. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!