Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha választanotok kellene,...

Alicell kérdése:

Ha választanotok kellene, melyiket mondanátok az American Horror Story legjobb részének?

Figyelt kérdés
Mivel állandóan erről áradozok a barátnőmnek, végre belement, hogy megnézünk együtt egy részt (nem igazán rajong a horrorért), melyik részt ajánlanátok?

2014. okt. 17. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A 2. évadból az Anne Frankos dupla rész.
2014. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első évad - "disznós rész" amikor a

Fickó a tükörbe mondja 3x a "varázsszót", hogy legyőzze a

Félelmét. Sajnos nem tudom hányadik rész, de szerintem nem vészes horror műfajra tekintve ez az epizód

2014. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az első részt mutatnám meg neki az első évadból, mert akkor semmilyen történetet nem kellene magyaráznod, mindent értene. Vagy éppenséggel megnézhetitek együtt a jövőheti új rész (s04e03), és akkor mindketten először látjátok, egyszerre izgulhattok :D

Amúgy ez szerintem pont egy olyan sorozat, hogy tökmindegy melyik részt választod, nem tudsz mellélőni.

2014. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik évad első részét mutatnám meg neki. Talán az 1. vagy a 3. évadét. Azok annyira nem durvák. Ha megedződött, akkor jöhet a 2. évad és végül az új, amitől még én is megijedtem, pedig elég edzett vagyok :)
2014. okt. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 3. évad első részét, hogy ne kelljen magyarázni a történetet + az az egyik leglightosabb évad, úgyhogy szerintem nyugodtan nézheti akkor is, ha nem szereti a horrort. Ha mégis valami ijesztőbbet szeretnétek, a 4. évad legelső részét ajánlom, bár az már jóval durvább.
2014. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15:34 Nem is hogy mellélőni nem lehet, hanem egyszerűen minden rész annyira zseniális, hogy nem tudok választani... Én mindenképpen az első évadból szeretnék neki mutatni, először én is a disznóemberesre gondoltam, de abban sokat kellene magyarázni, szóval a legelső rész logikusabb lenne... De azért köszi a válaszokat :)
2014. okt. 22. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az örök kedvencem az amikor kiderül, hogy Thredson a gyilkos. De persze az meg attól jó, hogy nem gondolnál rá és láttad az előtte levő részeket:D szóval nemtudom.

Egyébként én is próbáltam már rászoktatni egy barátnőmet, de csak velem merte nézni és magától nem szokott rá:(

ha nagyon akarsz áradozni amúgy nyugodtan írhatsz nekem is:D

2014. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. évad, halloweeniduplarész. :D
2014. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Khaleesi98 ***** válasza:
Elso evad 1.resz(a pincejelenet megfizethetetlen) vagy a 6.resz vagy a 4.evad 4.resz
2014. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom megnéztétek már, de azért a fő kérdésre válaszolnék.:D

Nekem a két kedvenc jelenetem az első évadban van - amikor Tate felgyújtja az anyjának a pasiját, és amikor kiderül, hogy ő erőszakolta meg Violet anyját. (bár az is lehet, hogy ez egy részben van)

A disznóemberes jelenet pedig nagyon vicces volt szerintem :D


Viszont, ha valakinek megmutatnám a sorozatot, akkor mindenképpen valamelyik évad első epizódját mutatnám.

2015. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!