Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nagyon keresek egy mangát,...

Nagyon keresek egy mangát, meg tudnátok írni, hogy mi a címe? Ha jól emlékszem, egy shujou mangáról van szó, de a lényeg, hogy romantikus jellegű. Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Egy középiskolás lányról szól, aki valamilyen történetet ír, és a toplista első helyezettje. A történetre, amit írt, nem igazán emlékszem, azt hiszem valami jégkirálynős, vagy valami ilyesmi. De nem is ez a lényeg. Egy nap veszélybe kerül a toplista első helye egy másik feltörekvő író miatt. Kiderül, hogy a lány történetéből a romantikát hiányolják, ugyanis az író sohasem volt szerelmes, és ha jól tudom, ijesztő külseje van, amiért nem kedvelik. Azt hiszem, hogy nagyon fél, ha nincs rajta a szemüvege.


Vissza a történethez... Egyik nap megzsarol valamivel egy fiút, és arra akarja felhasználni, hogy le tudja írni a szerelmi szálat a történetébe, ezért mindenféléket kér tőle. Így a története újból kimagaslik a többi közül.


Nagyon régóta keresem már ezt a mangát, úgyhogy ha valaki tudja a címét, örülnék, ha leírná.



2014. nov. 16. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha a kommentelő nem biztos benne, hogy jó e a válasz, akkor is szívesen várnám az ötleteket.
2014. nov. 16. 15:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Watashi ni xx shinasai-t keresed:

[link]

2014. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igen, ezt kerestem! Nagyon örülök a válaszodnak, köszönöm! Utólag átgondolva jó pár dologra rosszul emlékeztem (azt hiszem), de örülök, hogy ennek ellenére sikerült kitalálnod.
2014. nov. 29. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!