Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus animéket keresek...

Romantikus animéket keresek olyanokat mikor 1 lányba több fiú szerelmes, vagy iskolásat az se baj ha 2 ember van benne 1 fiú 1 lány mindegy de az a lényeg hogy romantikus legyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 17:01
 1/7 anonim válasza:

Nekem ami nagyon bejött: Air, Clannad, Vampire Knight.


Mondjuk mindegyikben van dráma is. Nézz utánuk, ha nem ismered őket, meglátod, tetszik-e. :)


Jó szórakozást!

2012. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ayashi No Ceres szerelmi 3 szög van benne

Peach Girl ebben is

Kaichou wa maid-sama Itt több fiú is hajt a lányra de annyira nem (kedvencem is)

Special A 1 fiú 1 lány

még írok ha eszembe jutnak :)

2012. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi meg fogom nézni mindegyiket
2012. dec. 4. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Bokura ga Ita nekem ez nemigazán jött be de sokan szeretik ez is szerelmi 3 szög

Kimi ni todoke ez se jött be de szintén sokak kedvence

Fruits Basket ez aranyos inkább

Fushigi Yuugi régi de megéri megnézni több fiú szerelmes a lányba

Hana Yori Dango szintén régi de nagyon jó :D

Itazura na Kiss ebbe is van szerelmi 3 szög de az majdnem mindegyikbe

2012. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nana99 válasza:
Én nekem a Lovely complex tetszett nagyon tudsz majd rajta sokat röhögni de van benne szerelmi háromszög is. A másik amit ajánlani tudok az a Kilari/ Kirarin revolution valamikor így valamikor pedig úgy hívják úgyhogy nem tudom megmondani melyiken találod meg. Ja igen és ha szeretsz röhögni akkor az Inuyasha-t ajánlom ami nekem bejött szerelmi háromszöges( a csajba több fiú szerelmes) de nem tudom tetszeni fog-e mert én szeretem a fantasy és a verekedős( nem annyira action) műfajú animéket. Hát majd meglátod ha jut eszembe több anime akkor írok.
2012. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nana99 én is szeretem ha van benne verekedés meg fantázia ha tudsz még ilyen animét kérlek írly lehet úgy is hogy egy fiú egy lány nekem mindegy
2013. jan. 26. 18:03
 7/7 anonim válasza:

Nekem a kamigami no asobi is nagyon tetszett ebben egy ember és több isten is van és majd a szerelmesek lesznek a lányba

Kamisama hajimetasita is nagyon jó három fiú szerelmes egy lányba

Hiiro no kakera is nagyon jó

Kaichou wa maid-sama én ezt imádtam a legjobban

és az Uta no prince-sama

Nekem. ezek voltak a kedvenceim remélem neked is tetszeni fognak

2015. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!