Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok az idei...

Kinek szurkoltok az idei X-Faktorban?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 22:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tóth Andi! :) A Tha Sudras-nak is szurkoltam, de szerintem eléggé ellaposodott már az előadásuk.

Szerintem Andi fogja megnyerni, és remélem, hogy nem csinálnak belőle idiótát. Nem gondolnám, hogy beképzelt, egy 15 éves lány szemével látja a világot, vicces :) nekem szimpatikus! :) Akármit énekel, még nem hallottam hamisnak, de a többiek is jók :) Egyedül a Spoon-t nem értettem, mit keresnek ott.

2014. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Shudras, Andi
2015. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az RTLKLUB üzleti érdeke ez első, komplett idiótákká tették eddig is az összes győztest. Tóth Andi se fogja megúszni, néhány év és olyan lesz, mint a Csobot Adél vagy a Krasznai Tünde. Kiélt, agyonsminkelt, sok ágyat megjárt celeb. Nagyon naívak a szülei is.
2015. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!