Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van már kedvencetek a Való...

Van már kedvencetek a Való Világ 7-ből?

Figyelt kérdés
Írjátok meg bátran, hogy ki szimpatikus és ki unszimpatikus számotokra.

2014. nov. 20. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak , de tényleg csak azért Denis, mert kinézem belőle, hogy egyszer hátbatámadja a műmájer fax gyereket az anyájával együtt. Attól a 2 nullagyútól kiráz a hideg! A 3. fiú (nem jut eszembe hogy hívják) nekem nagyon nyámnyilának tűnik, és elég kétszínű is, Fannika maga a megtestesült szerencsétlenség, Vikcsu szerintem túl alpári, a cigánylány meg nemá nyerjen. Maciról még nem tudok nyilatkozni, a színésznő meg valami borzalom! Neked?
2014. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

a vv inkább a gyűlölködésről szól,ezt a készítők is beismerik.

szóval aki igazán ellenszenves az a mulya ropi gyerek aki rányomult a parókás jóse-ggűre,de felsült.

aztán aki még ellenszenves a maci meg a vigcsu és az a hörcsögképű szőke prosti,aki átlépi a földre dobott ruhát nem felveszi.

2014. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A szőke prostit én is utálom, ahogy röhög, meg visít mindenen, meg már most áskálódik, még el sem kezdődött a játék. Az arca meg valami borzalom, meg szoktam állítani a képet, hogy jobban megnézzem hogy is áll az arca, de ki nem tudom nézni, szőrnyű, a szemei is huhh. A Laci meg a Dennis túl sokat hisznek magukról, a cigánylány is nagyon tudálékos, idegesítő, a Vikcsuval együtt. A Dani tipikus lúzergyerek, a nagyhajú lány meg annyira óvodás még, elviselhetetlen az is. Maci még nem tudom, egyenlőre elmegy kategória, a Reni meg határozottan idegtépő még, aztán majd alakul remélem.
2014. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
59%

Unszimptikusak: - Dóri egy ostoba műp.icsa..

- Laci egy kisebbségi komplexusban szenvedő, ki ha én nem mentalitású nullagyuri...

- Fanniból süt a butaság...ráadásul a hangja is irritáló...

- Dennis szimpla görény...


Semlegesek: - Dani...

- Vikcsu...

- Renáta...

- Edina...


Szimpatikus: - Maci...

2014. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Laci szörnyen bunkó, ő ez alatt a rövid idő alatt megutáltatta magát.

Dennis valamiért nekem kicsit szimpibb, de ő se igazán

Dóri szörnyen undorító ribi.

Vikcsu nyafogásától se vagyok épp elragadtatva.

Edina az elején szimpi volt, de valahogy az idegesítő kategóriába megy.

Dani olyan tuja.

Reni nem tudom, ha ki mer állni Laci ellen, szimpi lesz, de szerintem megjátszotta ezt a nagy határozottságot.

Maci aranyos figura, de nem tudom, lesz-e akkora "károly" mint Laci, vagy hagyja magát elnyomni.


Remélem, küldenek valakit, aki tényleg szimpi lesz, mert eddig nagyon gyér a felhozatal :(

2014. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ja és Fanni szimplán csak buta, mint a kő
2014. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
nem tudom hány "beteg" ember van még Magyarországon? Hány VV-ot bírnak indítani velük? mind egyforma,hogy a kérdésre is feleljek! ok senki sem tökéletes,de....aki oda bemegy...szívesen találkoznák,egy kávé mellett beszélgetnék szüleikkel!
2014. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Dennis-t leszámítva eléggé nulla ez a mostani széria...
2014. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Fanni: ő szerintem nagyon szép és bírom ezt a kislányos stílusát


Dóri: egy nagyképű b..ös k..a csak nem tudom mire? ugy beszél mint valami útszéli mocskos k..a


Dani: érdekes egy figura, nem szimpi, az elején az volt de most már nagyon nem


Vikcsu: fújjjjjjjj ennyi :D

Deniss: Hát helyes gyerek de nagyon bunkó


Laci: őt azért nem bírom mert élő adásba szakított a bnőjével hogy tudjon dugni a villába tök gáz...


Edina: utálom a cigányokat! sunyi kis dög. még a szeme sem áll jól.


Zsu: megjátszós k..a

Reni:ő olyan semleges

Ádám: cuki

Maci: ő nagyon aranyos és neki szurkolok :)

2014. nov. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

utolsó, a Dennis szakított a nőjével, nem a Laci. engem Dennis Gabriel Sotóra emlékeztet...


egyébként sajnos Laci még a legérdekesebb figura odabenn, annak ellenére, hogy nagyon unszimpatikusan kezdett, kíváncsi leszek a folytatásra

2014. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!