Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van már kedvencetek a Való...

Van már kedvencetek a Való Világ 7-ből?

Figyelt kérdés
Írjátok meg bátran, hogy ki szimpatikus és ki unszimpatikus számotokra.

2014. nov. 20. 11:40
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én szeretem a vv-t,csak kár hogy majdnem mindenki nagyképű. Nekem az Edina a legszimpibb meg a Dani mert azok legalább nem nagyképűek. Akit nagyon nem csípek Fannika olyan kis városi beképzelt barbibaba (nyávog feszt) Denisz,Laci,Dóri, túl nagy arcúak,Nekem az a Reni se szimpi van vőlegénye azt úgy bemegy oda..hát kicsit furi meg a Zsu kint hagyta a kisfiát,jó aláírom a pénz az nagy úr.Na de ilyen áron...
2014. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Nekem az új kedvencem a Robin! Teljesen odavagyok érte. Helyes, szép a szeme, kedves, intelligens....áhhhhhh, kíváncsi vagyok rá nagyon!
2014. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
10-es igen tudom csak mindig össze keverem a kettőt :D pedig az elejétől nézem és minden nap mégis mindig összekeverem a nevüket :)
2014. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

Dani: Nekem ő az egyik kedvencem és nagy taktikus

Dóri: Hát nem akarom káromkodva írni ezért egy... már leírták előttem.

Fanni: Eleinte szimpatikus volt úgy gondoltam tényleg szűzpöcök életmódja lesz de ahogy viselkedik... Bunkó, hülye unszimpatikus.

Laci: Hát néha tényleg elég paraszt de azért bírom a karakterét.

Vikcsu: Hát nem csinál sok mindent mellesleg idegesítő is remélem a párbajon kiesik.

Dennis: Hát olyasmi mint a Laci de nekem egy picit unszimpatikusabb a Lacinál

Edina: Nekem ő az egyik kedvencem de tutira nem cigány csak ERDÉLYI MAGYAR!

Maci: Hát olyan semleges karakter számomra bár amikor megjátssza az alvajárást nagyon vicces volt.

Reni: A legunszimpatikusabb ahogy Fannival szívják Zsu vérét jó lenne ha kiesne!

Dávid: Kár, hogy ő esett ki jobb lett volna, ha Reni vagy Vikcsu esett volna ki a helyébe!

Ádám: Semleges karakter nagyon semleges. Nagyon nincs róla véleményem.

Zsu: Nekem ő az egyik kedvencem remélem sokáig el fog jutni és párbajba leveri Fanni-Reni-Vikcsu tengelyt.

Robin: Szimpatikus karakter de ez az átállás nagyon nem tetszett majd meglátjuk, hogy fog tovább játszani.

2014. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%
Kedves utolsó! Téged nem tanítottak meg arra, hogy "hát"-tal nem kezdünk mondatot? HÁT csak ennyit akartam :)
2014. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Macit nagyon szeretem, Fanni, Dennis meg Laci olyan buták, mint a segg.
2014. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nekem csak 2 kedvencem van: Laci és Dennis

És Zsut + Danit kedvelem a legkevésbé :)

2014. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Edina messze a legjobb, ő is fogja megnyerni ezt a szériát.
2015. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Edina és Laci <3


Fanni undorító, ocsmány és nagyképű

2015. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
edinától hányni tudnék
2015. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!