Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Állatos rajzfilmekben nektek...

Állatos rajzfilmekben nektek sose volt furcsa, hogy mindenféle állatok barátkoznak egymással, de mindenkinek a szülei egy fajhoz tartoznak?

Figyelt kérdés

Van pl. az az Arthur. Arthur egy földimalac (aardvark), a szülei is azok, meg mindenki más a családjából, de egy osztálytársa, iskolatársa se földimalac. Ki lesz a csaja? Le lehetne-e adni egy olyan részt, amiben szerelmes lesz mondjuk egy elefántlányba vagy túl vitás lenne?


Volt régebben az a Franklin a teknős, az kisebb gyerekeknek szólt, de abban is Franklin és a családja mind teknősök, de az iskolatársai más állatok.


Az ilyen rajzfilmekben az is elő szokott kerülni, hogy vannak ezek az emberszerű állatok és vannak olyan állatok is, amik állatként viselkednek. Pl. a Franklin-ben van egy lúd osztálytársa, de az egyik részben talált egy kiskacsát ami úgy viselkedett, mint egy igazi kacsa.


Az Arthur-ban is van Arthur haverja, Buster, a nyuszi, és nem füvet, hanem szalámis pizzát eszik.



2014. nov. 22. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
De, ezen én is sokszor elgondolkodtam, mikor nem volt más a TVben és nem volt mit csinálnom. Mindig egy nagy hülyeségnek tartottam.
2014. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoktak olyan részek is lenni, hogy az egyik faj tagja beleszeret a másik faj egyedébe :D


Amúgy szerintem azért van ez így mert:

- ha csak egy fajról szólnának a mesék, az unalmas lenne. Így érdekesebb, színesebb.

- szülőknek "kötelező" azonos fajt berakni, mert fura lenne ha egy medvének és egy lúdnak lenne egy gyereke. Milyennek rajzolnák? (kivéve pl. Shrek. Ott megrajzolták a sárkány-szamár hibrideket :D )


Olyan szokott lenni, hogy a kutyafajtáknál ha két különböző fajta szeret egymásba, akkor a születendő kiskutyák közül amelyik fiú lesz az az apjára hasonlít, aki lány az az anyjára.



Franklin sorozatban amúgy pl. mindenkit a fajnevén szólítottak, egyedül Franklinnek volt neve :D


Ezek ilyen apró hülyeségek, de szerintem nem ez a lényeg, hanem hogy élvezhető és tanulságos legyen a mese.

2014. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem akarják, hogy a nézők fajok közti kapcsolatokon legyenek fennakadva, plusz ha a szülők más-más fajúak lennének, akkor a gyerek valami bizarr, nem létező állatkeverék lenne.


Persze nem minden sorozatban van így -- a Parkműsorban pl. Margaret egy madár, akinek ember az apja. Jó, mondjuk ez egy nem kimondottan kisgyerekeknek való, szürreális sorozat.

2014. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Agnarr ***** válasza:
Valószínűleg a készítők nem akarják elvinni a dolgot addig, hogy a karaktereik felnőjenek egy nap és párt keressenek. Az ilyen dolgok inkább azokban a sorozatokban keresendőek, amik egy történetet mesélnek el és van összefüggés a részek között.
2021. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!