Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan furcsa az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa az ha egy pár aki szakított utána még jóba van egymással?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez lenne a normális.
2011. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mert, nem is tudom. De nekem például nem menne az hogy utána még jópofizzunk egymással meg ilyenek, meg általában azért szakít két ember mert nem működött a kapcsolatuk, de ha szerették egymást akkor valószínűleg mindkettejüknek rossz érzés lesz a szakítás, és túl akarnak lenni rajta, az meg úgy nem megy ha állandóan beszélnek meg találkoznak. Meg ha új kapcsolatuk lesz sokan nem vennék jó néven ha a párja az exével találkozgatna.
2011. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az első válaszolóval értek egyet, ez lenne a normális. csak azért, mert a szerelem nem ment, még nem kell egymást gyűlölni, kivéve persze, ha csúnyán váltak el. De miért ne lehetne néha megállni és két szót váltani, vagy telón dumálni, ha nem is kettejükről, bármiről... Szerintem is ebben nincs semmi, csak mindig az szokta elfordítani a fejét vagy épp rosszra fordítani a kapcsolatot, aki megkérte a másikat, hogy maradjanak jóban...
2011. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi. De általában nem közvetlenül szakítás után szokott a 2 fél jóba lenni, mert általában az 1iket még rosszul érintené a dolog. De kellő idő után nem hiszem, hogy bármi fennakadást kéne okoznia. Én több exemmel is összejárok dumálni, meginni 1 üveg bort, vizipipázni...stb. Van, akivel közel havi rendszerességgel.
2011. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!