Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lehet egy TV szoftverét...

Hogyan lehet egy TV szoftverét frissíteni?

Figyelt kérdés

Használat közben, kb 1 év után bedöglött a monitorként használt Orion T16D TV-m, repdes a kép, a színek különválnak...


Általánosságban kérdezem, mert már nem tudok mit csinálni. Sajnos elveszett a TV kézikönyve, és garanciajegye is, a doboza üresen tátong....rengeteg ilyen és ehhez hasonló kérdéssel találkoztam, hogy az Orion TV-k az 1. év után felmondják a szolgálatot, nem jól kivan centizve a garancia. Se bármelyik bolt oldalán, ahol árulják/árulták nem találok infót a frissítésről, se a User Manual-t nem lehet letölteni sehonnan, az Orion oldaláról sem. A magyarországi "orionmarkabolt"-nak írtam már 3 e-mailt a gondom bajommal, válasz ugye nem érkezett.



2014. nov. 29. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Láttam már olyan videót, amin azt mutatták be hogy egy nyomtatóba tervezetten olyan IC-t építettek be gyárilag, ami x év után üzemképtelenné tette a nyomtatót.

Lehet hogy ennél a TV-nél is ilyenről van szó?

2014. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennél, vagy az összes orinnál, nem tudom, de én az androidról is ezt hallom, max 1.5-2 év után hiába frissíted, meg rootolod agyba főbe, meghibásodik az egész alaplap rendszere...reboot...reboot....


De hogy ne térjünk el a tárgytól, kérlek próbáljatok meg tanácsot adni, a kérdésre válaszolni.

Köszi.

2014. nov. 29. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

ez városi legenda. senki nem venne egy idő után oriont, sőt, igazán tökös informatikamérnök, vagy igazi hekker, már rég megtalálta volna ezt az utasítást...botrány...

szóval azén nem orion tv-m egyszerűen felajánlotta a szofverfrissítését...wifi be, és frissít..nem vettem észre semmi újat, de frissült...


keress rá az eredeti japó, vagy angolnyelvű céges kézikönyvre..

2014. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kerestem mindenhol, (nem csak én) nincs, elfogyott, nem elérhető.

WiFi-t nem támogat, itt vannak a csatlakozói, hogyan tudnék rá net-et varázsolni?

[link]

2014. nov. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!