Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az emberek tulajdonképpen mit...

Az emberek tulajdonképpen mit esznek ezen a Való Világ című műsoron?

Figyelt kérdés

Oké, ha nem tetszik, ne nézzem, stb stb. Nem nézem, de a csapból is ez folyik, és őszintén szólva tényleg nem értem, miért van erre ekkora igény, hogy már a 7. VV-t rendezik.

Mert tulajdonképpen objektívan nézve mi az egész?


Buta bunkó embereket, akik még életükben nem dolgoztak normális pozícióban, összezárnak egy luxusházba, majd megrendezett, betanult szöveget nyomnak, amíg véget nem ér a műsor. Ráadásul az egésznek köze sincs a való élethez, egy fikarcnyit sem. Főműsor időben viselkednek úgy, mint valami műveletlen naplopók az egész ország előtt, üvöltöznek néha mint a Mónika showban, és sok ilyen "VV-sztár" ugyanolyan buta az átlag mindennapokban mint a villában.


Nem szólom le azokat, akik ezt a szennyet nézik, engem csak az érdekel, hogy vajon mi késztet arra egyeseket, hogy szinte fanatikus módon végignézzenek minden egyes részt belőle, ezen csámcsogjanak akár órákat is egy nap, stb?

Jó persze, oké, én is most erről beszélek, de én nem a műsorra vagyok kíváncsi, hanem az emberek véleményére.


Ti mit gondoltok? Miért nézi valaki ezt?


Nektek mi az egyéni véleményetek erről a műsorról?



2015. jan. 29. 19:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És nem hiszem, hogy azért nézik, azért lenne rá igény, hogy az ember megbizonyosodjon arról, hogy "én jobb vagyok ezeknél".
2015. jan. 29. 19:03
 2/23 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Én az ilyeneknek még a reklámját se bírom végignézni.

Véleményemet meg jobb, ha nem írom le erről és a többi hasonló műsorról.


Valóság hátulról:

https://www.youtube.com/watch?v=DlSIZyYbNRs

2015. jan. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én néha figyelemmel kísérem a műsort, igaz, nem az elejétől kezdve. A lakók neveit pl. alig tudom. Valamikor az esti adást nézem meg, valamikor napközben. Este a trágár beszéd miatt, nappal a rengeteg "kisípolás" miatt nagyon élvezhetetlen a műsor. Talán a kíváncsiság hajt olyankor mikor nézem. Magyarok vannak benne, érdekel, hogy bizonyos helyzetek, konfliktusok mit hoznak ki a szereplőkből, hogy reagálják le azokat, egyes feladatokat hogy oldanak meg,stb.

Nem tartom magam IQ-szegény embernek, vagy hogy is nevezik a VV-nézőket (is), egyszerűen csak egyfajta kíváncsiság hajtott. Nemrég műtötték a térdemet, sok időm lett tv-t nézni, pedig azelőtt volt, hogy egy hónapig be se kapcsoltam.

Felnéztem múltkor a játék közösségi oldalára, és elképedtem, hogy egyes emberek, hogy kampányolnak a játékosok mellett vagy hogy szapulnak másokat. Undorító, milyen dolgokat képes kiváltani egy ilyen műsor egyesekből. Nem értem, miért veszik ezt ilyen véresen komolyan.

A másik, hogy a játékosok szájából ömlik a mocsok. Egyesek gondolom bármit megtennének, hogy képernyőn legyenek, valamikor belebotlok egy-egy cikkbe.. Ha van is benne normális, arra a nézőknek úgysincs igénye, mert show-t akarnak, szexet, anyázást. Ilyen mocskos szájú embereknek nem is szavaznék meg nyereményt, nemhogy még kampányoljak mellettük.

Na igen, erre van igény.. mondom ezt úgy, hogy bele-belenézek én is. ;) Tőlem elférne amúgy egy ilyen műsor, csak a stílusukkal van gondom, és nem kövezek meg egyébként senkit, ha "XY-fan", mindenkinek joga van azért rajongani akiért akar.. ha arra van igénye, hát csak tessék. Azért remélem, nem ilyen a magyar valóság, mint amit olykor benn mutatnak. :)

2015. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egyébként én is egyet értek abban, hogy sok minden meg van benne rendezve, talán még a párbajok kimenetelébe is belemásznak. Úgyis azt teszik vissza, aki a néző szempontjából érdekesebb. Nyilván a nézettség a céljuk.. egyértelmű. Az is biztos, hogy járnak hozzájuk fodrászok, körmösök.. mindig tip-topnak kell lenni. Szóval sok minden meg van ott rendezve és el van hallgatva..
2015. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy a csapból is ez folyik, régebben igaz lett volna ez az állítás, mikor az a széria ment, amiben Alekosz volt, na akkor a csapból is a VV folyt.


Miért szeretik sokan? Pont azért mert teljesen hétköznapi emberek vannak benne, akikkel sokan azonosulni tudnak. Én speciel nem nézem, azt sem tudom, kik a villalakók, de szerintem teljesen érthető a sikere.

2015. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Véletlenül most kapcsoltam az egyik adóra, ahol a Való Világ rövid bejátszásai mentek. Mutogatják, hogy dugnak, rejszolnak, nyalakodnak ezek a bunkó majmok. Mire jó ez? Ilyen állatot akarnak belőlünk nevelni, aki bárkivel összefekszik, akár nyilvánosan is, és érzelmek (sőt, élvezet) nélkül dug, mint egy gép? Komolyan, normális dolog ez?


Nem vagyok prűd, mert pont az zavar, hogy ilyenek mehetnek tévében, viszont (igényesebb) erotikus filmet (akár explicitebbet is, nem zavar) szinte egyáltalán nem adnak. Pedig abban jó esetben még van valami kultúra, esztétika. Jó esetben fantáziákról, vágyakról szól, nem pedig ilyen állatkerti show, mint ez.


MI A SZAR VAN A VILÁGGAL?

2015. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek, és ezek közül megnyeri valaki a lóvét meg a többit. :D
2015. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Tudod nem bírnának előre ennyi mindent megírni, ti csak irigyek vagytok a nyertesre hogy mennyi mindent kap.

Valójában nektek kéne elgondolkozni hogy miért foglalkoztok ennyire evvel a témával.

Ha nem tetszik ne nézzétek és ennyi.

Szerintem a VV Magyarország 1-2 legjobb müsora.

Az irigykedések helyett inkább foglalkozzatok olyan müsorokkal amit kedveltek is ! :)

2015. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tudok irigy lenni olyasvalakire, aki bármit megtenne azért, hogy nyerjen, szinte a lelkét eladná az ördögnek. Vannak kivételek, mint mindig, de a játékosok többsége sorra lejáratja magát a viselkedésével. Gondolok itt a lányokra a tegnapi adásban, akikben semmi tartás nem volt még akkor sem, ha alkoholt fogyasztottak. Ha közülük nyeri meg valaki, akkor végképp nem tudok irigy lenni rá. Ehhez a teljesítményhez nem kell ész.

Lehetne jobb is, ha nem csak köpködéstől, káromkodástól szólna, hanem mondjuk gondolkodó emberek is lennének a szereplők között.

Ez az én véleményem. Másé biztos különbözik ettől, de kinek mire van igénye, engem nem zavar. Írtam is, hogy ha nem is minden nap, de megnézem a műsort, viszont sokszor elég undorító a viselkedésük. Ez nekem nem ér annyit, hogy szavazzak is.

Az, hogy irigy lennék a győztes nyereményére továbbra is kizártnak tartom, ugyanis nincs az a pénz, ami megérne nekem annyit, hogy magamat és legfőképp családomat hozzam akármivel is kellemetlen helyzetbe. Hatalmas nyereményt kapnak ez tény, a csatorna dolga, hogy mennyit szán rá, engem nem érdekel. Ugyanakkor néha belegondolok egyes családok milyen szegénységben élnek…hát.. Mindegy. Ez szórakoztatóipar, ez más.

Azt senki nem mondta, hogy meg van írva minden, de ha azt képzeled, hogy mindenről a nézők döntenek, akkor tévedsz. Inkább nem is magyarázkodom erről..

A témával pedig én speciel azért foglalkoztam, mert véleményt kérdeztek, és úgy gondolom, azt még el lehet mondani. Akkor most te gondolkozz el azon, hogy miért zavar téged az, ha valaki negatívan ítéli meg a műsort, és miért tartod irigynek azokat az embereket, akik nem rajonganak különösebben a Való Világért.

2015. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én tuti nem vagyok irigy, csak nem bírom a bunkókat. (Figyelem! Nem az egyszerű emberekről beszélek, hanem a bunkókról! A bunkók általában éppenhogy nem egyszerűek, sőt műveltek és/vagy tájékozottak szoktak lenni, bár leginkább csak félig.) De miattam nyerhetnek, amennyit akarnak, irigy rájuk se vagyok.
2015. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!