Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki minden idők...

Szerintetek ki minden idők legszimpatikusabb, legemberibb villalakója?

Figyelt kérdés

Összeállítottam a top tízes listát:


10. Aurelio (széria:6)- csak a legaljára került be, de ennek is örüljön! Igaz hogy nem egy intelligens gyerek, meg fiatal, értelen, és önimádó, de mégis van ebben a beképzelt kis majomban valami imádnivaló


9. Elvis (széria: 2):egy ilyen egyéniség csoda hogy bekerült a játékba, egy külön világot képviselt odabent


8. Kismocsok (sz2): a botrányhősnő. volt olyan bátor, hogy összerúgta a port az rtl-lel hogy aztán soha többet szóba ne álljanak egymással


7. Baukó Éva: Igen... Viselkedése ellenére szimpatikus, ugyanis kezd jó irányba változni a lány. Nézzetek meg tőle mostani interjúkat, vagy a Belevalót is szépen vezeti


6. Nóri (sz1): A "Zsebbobmázó". Vicces lányka volt, én kedveltem a humorát, az egész lényét.


5. Milo (sz3): Aranys, értelemes fiú, nem kavart jobbra balra szrügyileg és nem mellesleg meg is nyerte a játékot.


4. Györgyi (sz4): Igaz, hogy állandóan hárpia volt, de igeggyengesége ellenére szerettem őszinte kirohanásai és megnyilvánulásai miatt. Temperamentumos csajszi.


3. Oki (sz1): no comment :)


2. Hajni (sz1): Őszinte, kedves, szerethető és jóindulatú lány volt, akiben volt ám intellektus is és hihetetlen pozitív kisugárzása volt



na de nálam a nyertes:


DÁVID a hetes szériából!!!

egyértelműen kilógott az utóbbi szériákból. Neki volt EGYÉNISÉGE, amivel sem a lakók, sem a tv-csatorna, sem az rtl törzsközönsége nem tudott mit kezdeni. Nem csoda, hogy "szelllemlakóvá" kreálták, és rövid úton kipaterolták a villából. Az ilyen emberekből kéne egy normális valóságshow-t csinálni. Annak legalább lenne értelme.

VV7 Dávid for president!!!


:D


2015. febr. 10. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
VV Attila a szülinapján
2015. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!