Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a megujult...

Mit gondoltok a megujult Boomerang csatornáról?

Figyelt kérdés
Februàr 2-től megujult a csatorna , vadiuj sorozatokkal jelentkezik. A regi rajzfulmeket leszedtek rola. a Bee cool scooby-doo es a wabbit szinten a boomerangon lesz osztol.

#gyerek #Boomeranf
2015. febr. 20. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyen nehez kerdes????
2015. febr. 23. 11:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, én vagyok az első!:-)Örülök, hogy valaki felvetette itt ezt a témát.

Én sajnálom, hogy a régi, jó klasszikusok lekerültek, bár néhány még maradt. Pl. Pöttöm kalandok, Animánia / mondjuk, ez április 1-től lekerül a palettáról, adtak belőle "kőkemény" első 26 részt a 65-ből, 1 éven át, helyette visszarakják a Taz-Mánia kb. ugyanannyi epizódját /, és a régi Scooby Doo / ápr. 1-től ez is lekerül, helyette Scooby és Scrappy Doo lesz /. De hiányzik a régi Bolondos Dallamok, Maci Laci és más, jó régebbi sorozat, tehát amelyek 2000 előtt készültek.

Az új sorozatokra nemigen vagyok kíváncsi, a CGI-animációsakra végképp. Mr.Bean rajzfilmváltozatát annak idején már láttam máshol, persze az eredeti, hús-vér komikust nem múlja felül!:-)

A Wabbitra viszont kíváncsi leszek, remélem, ez a reebot jobb lesz a Bolondos Dallamokból, viccesebb lesz, mint a másik, pár éve készült változat, az "Együtt a csapat". Az annyira nem volt nyerő, nekem legalábbis.

Olvasgatom a külföldi oldalakat / fordítóprogrammal, persze /is. A román és a lengyel Boomemrang műsorstruktúrája egy az egyben ugyanaz, mint nálunk. Egy időben, ugyanaz a sorozat kerül be a kínálatba, ill. kerül ki belőle...Régiónként más.

Jó lenne egy tisztán retró rajzfilmadó. Ahol csak a 10-15 évnél régebbi sorozatok mennek. És, ha leadnák őket magyarul is. Mert nem egy olyan van, amit nem szinkronizáltak még le, akármilyen régi, vagy csak egy részét. Egyébként van Kanadában a Teletoon, ahol rajzfilmek mennek, illetve a Teletoon Retro, ahol meg a régiek. Olyan kéne Európában is, mint az utóbbi. Hogy az idősebb korosztály nosztalgiázhasson, és a mai fiatalok pedig megismerjék ezeket.

2015. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem lehetne levelet írni a Boomerangnak ? Mert ez így nem állapot nekem nagyon hiányoznak a régi mesék meg a régi boomerang természetesen az amikor a régi mesék már magyarok voltak de ez így tényleg nem állapot így már semmi nem köt semmi a tv elé :(
2015. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igen , boomerang az uj ovi csatorna. Amugy miota magyar teljesen azota kezdtek levenni a klasszikusokat.
2015. aug. 6. 20:51
 5/6 Vinkó Márton ***** válasza:
Nekem a régi design hiányzik. A kedvencem a 2012-től 2015 elejéig tartó volt, az nagyon jól el volt találva (emlékszem, hogy amikor 2015-ben ránéztem a Boomerang-ra, rá se ismertem... és nem a jó értelemben nem ismertem rá). Az animációs filmekkel még nem feltétlenül lenne baj, de legalább a klasszikusokat hoznák vissza.
2021. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Most Cartoonitot csinálnak belőle március 18-tól :D
2023. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!