Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan tudnám letölteni...

Honnan tudnám letölteni Stephenie Meyer Alkonyat-át hangoskönyvben de MAGYARUL? Előre is örök hála! Linket szeretnék ha lehet!

Figyelt kérdés
Igaz angolul megtaláltam, de nekem ez így nem az iagazi sajnos.:(
2010. febr. 13. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Hangoskönyv a kis pisiseknek van kitalálva.

Belehalsz, ha elolvasod?

Szégyen.

2010. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te paraszt arra nem gondoltál hogy van ismerősöm aki nem látt és szertném ha Ő is részesülne abban az élményben amiben akár te.....Te nagyeszűűűűű
2010. febr. 14. 13:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért mondom ezt mert ez is egy megoldás: ha te vagy valamilyen jó másik barátja-barátnője felolvasná neki hangosan? Csak azért mert nem találom hangos könyvben!
2010. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.

Nem gondoltam rá. Nem szoktam ilyen ritka dolgokba belegondolni. Olvasd fel neki te. Vagy szerezd meg vakoknak készült verzióban.

:D:D Amúgy meg bekaphatod. Bunkó. :D

2010. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hihetelen egy ember vagy hogy még most is te bunkózól!Komolyan szállj már magadba........Esküszöm nem értem az ilyeneket, egyből beszól aztán még mindig Ő háborog ahelyett hogy lepofozná magát hogy mennyire mellényúlt a paraszt beszólásával.........
2010. febr. 22. 22:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg te észlény azért mert te bent poshadsz a kis szürke csökevényes életedben és szóród az ész két marokra, attól még sajna nem ritka esett hogy mások nem láttnak vagy bármilyen más testi problémái vannk, nyugodtan gondolj bele mélyebben, mert abszolút nem ritka esett....
2010. febr. 22. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Itt GYAK-on dehogynem. :DD

De mondtam, mit tegyél. Ha annyira szereted, akkor fogd a nagy segged, menj át hozzá sokszor, és olvasd fel. Sokkal jobban esik neki.

2010. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a 2. vagyok azóta nem írtam! Rem. azért érted h én nem vtam-vagyok bunkó!
2010. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem nem is veled volt a gondom 2es válaszoló, csak azért gondoltam mert egy 15 éves lányról volna szó és nem akartam hogy ennyire függjön tőlünk...nagyon belezúgott a sztoriba....és hát így hosszadalmasabb, egyszerűen nem megy hogy egésznap olvassak neki, valakinek dolgoznia is kell:( de azért kösz!
2010. febr. 23. 19:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Ó ha az 1es a kezem közé akadna!!!!Amúgy meg a seg méretemmel honan vagy tisztában te gyökér? Küld el a címedet és megmutattom. Te társadalom söprdéke, láttom fingod sincs mit jelent egy ilyen vagy hasonló dolog, főleg ha gyerekről van szó, de vigyázz mert Isten nem ver bottal.Csak 1 hétig csináld azt amit én évek óta, mosolyogva, folyamatosan....
2010. febr. 23. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!