Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan tudnám letölteni...

Honnan tudnám letölteni Stephenie Meyer Alkonyat-át hangoskönyvben de MAGYARUL? Előre is örök hála! Linket szeretnék ha lehet!

Figyelt kérdés
Igaz angolul megtaláltam, de nekem ez így nem az iagazi sajnos.:(
2010. febr. 13. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tólószékes barátnőm van, úgyhogy ne mondd, hogy nem tudom, mit a helyzet.

Csak az baszott fel, hogy pattogsz. Ájjá' le, mert ki vagy te? Engem meg ne minősíts, mert te sem vagy különb. Honnan veszed, hogy pl én nem vagyok vak, és gépeltetem, amit írok?

Na?

Elmehetsz a p*csába.

2010. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nah hagyd a kamut te gyökér.............ki vagyok én????az egy dolog de MI VAGY TE? Hagyd akmut!Ha tényleg problémáid lennének akkor nem így állnál a dolgokhoz, de attól még nem kívánom neked sem hogy megtud mit jelent ez....és biztos vagyok benne hogy csak egy kis büdös paraszt vagy semmi máááás....és akkor most kezd el lepontozni éld ki magad itt arc és név nélkül tipikus kis nyomi........
2010. febr. 27. 20:30
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Nyomi? :D

Tudod, én elértem valami olyat, amit te sose fogsz. Mert egy pattogó kis senki vagy. Na ennyit erről. És a barátnőmet meg ne merd hazugságnak venni, én legalább nem hagyom cserben időhiány miatt. Ha kellene, ott ülnék mellette éjszakákon át, csakhogy részesüljön abban, amiben én is.

2010. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérlek ne veszekedjetek! Nem old meg semmit! Egyikőtök se ismeri a másikat személyesen ahogy énse titeket! Azt állítom h mindkettőtöknek igaza van, ha mégsem az nagyon csúnya dolog, tapasztaltam saját magamon bár nem rokkantság szerűen! Én kórházba voltam és még járnom kell kivizsgálásra ami nem egy kellemes dolog! Ezzel azt akarom mondani h a betegség nem játék, nem szabad hazudni-blöffölni róla! Ezértis ne hazugozzátok meg köcsögözzétek egymást!


Egy előző válaszíró 13/L

2010. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!