Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lehet valaki ennyire...

Hogyan lehet valaki ennyire túlkoros?

Figyelt kérdés

Mitől függ az, hogy valaki mennyire túlkoros, meg mennyire nem?

Az Eurovíziót néztem, és az izraeli énekesről (aki Franciaországban született) olvastam egy kisebb cikket, és kiderült, hogy 16 éves.

Én ezt nem tudom elhinni.

Márpedig azért nem, mert hangra-kinézetre tisztára olyan mint egy 40 éves.


ő:


[link]

[link]


Hogyan lehetséges, hogy valaki ennyire túlkoros?

Vagy én látom rosszul?


Az ilyen 40 évesen úgy fog kinézni, mint egy 60 éves?



2015. márc. 26. 12:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

egyik szó sem azt jelenti, amire te gondolsz, azt úgy kell mondani, hogy "idősebbnek látszik a koránál"

túlkoros = túl idős valamihez, például egy iskolában a többi diákhoz képest

koraérett = koránál komolyabb természetű

2015. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 salalla11 válasza:
Attól, hogy valaki 16 éves, még lehet jó hangja. Én például zenei suliba járok, és ott megtanítottak minket rendesen énekelni, mát ilyen korban van olyan hangunk, mint a felnőtteknek. Ez a lány is kaphatott ilyen zenei képzést. Nem értem, miért kell azt gondolni, hogy csak a 30-40 évesenken lehet jó hangjuk, 16 éveseknek pedig nem. Példa erre a saját iskolám.(Az viszont tény, hogy más helyeken nem túl jól énekelnek a gyerekek, mert ott nem valami jó a zenei képzés. De magánének tanulással és megfelelő zenei képzéssel igenis lehetséges, hogy valakinek jó hangja legyen)
2015. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!