Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem azt a dolgot,...

Hogyan kezeljem azt a dolgot, hogy túlkoros vagyok egyetemistának?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, és még BA/Bsc papírom sincs. Az a probléma, hogy olyan erős szégyent érzek amiért én most vagyok egyetemista (pontosabban már egyszer voltam, csak akkor nem fejeztem be, mert nem szerettem a szakot és mást akartam tanulni), hogy nem tudom feldolgozni. Ráadásul nem hiszem hogy valaha valakinek kelleni fogok a diplomámmal. Igaziból úgy érzem, hogy tulajdonképpen akármit csinálhatok nekem karrierem már nem lesz. A többi hallgató majdnem tíz évvel fiatalabb nálam és volt hogy mág azt is külön el kellett mondani, hogy ne magázzanak.

2015. jan. 28. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Irigyellek a problémáidért. D
2015. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaziból ilyen válaszra nem számítottam, és igaziból egy kicsit ki is lökött a depresszióból, amiben vagyok, annak ellenére, hogy egyébként ez nekem egy probléma, márcsak azért is, mert a legnagyobb vágyam az, hogy legyen egy nagyon jó karrierem (miután családom nem lehet). Szóval ezért felpontozlak.
2015. jan. 28. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túlkoros. Az évfolyamtársaim fele 30 felett kezdte el az egyetemet, nappalin. Igaz, hogy olyan szak volt, ahol ez előnyt jelentett, de abszolút nem volt gondjuk az elhelyezkedéssel és a karrierrel sem.

Például a legidősebb első diplomás évfolyamtársam 42 évesen kezdte és 47 évesen lett mesteres papírja. Egyből volt hova mennie és semmi gondja nincs a karrierjével. A nagyon sokat kereső szakik az adott területen belül mind 50-55 felettiek.

2015. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mi csoportunkban is van egy 33 körüli forma, teljesen jó arc, elvagyunk vele, nem jutott eszünkbe, hogy magázzuk.
2015. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 demonlord90 ***** válasza:
86%
szerintem sem cink még 27 évesen, hozzánk is többen járnak ilyen korban (28-30) egyetemre, levelezőn vagy okj képzéseken pedig még 50+ -osok is előfordulnak :D szóval ne csüggedj
2015. jan. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem vagy túlkoros. A karriered meg nem a kortól függ, hanem attól, mogy mit tudsz.
2015. jan. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy túlkoros! Ajánlom figyelmedbe a saját hasonló kérdésem. Szerintem a válaszokból majd erőt nyersz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2015. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!