Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van rá esély, hogy valaha...

Van rá esély, hogy valaha rebootolják a Firefly-t?

Figyelt kérdés

Jogilag megoldható lenne?

Akár egy másik stúdió/csatorna, akár crowdfounding finanszírozással?



2015. ápr. 1. 14:56
 1/5 Unari ***** válasza:

Szerintem nem sok esély van rá. Tudtommal voltak már próbálkozások, mint felvetetted gyűjtésre, volt aláírásgyűjtés, és azt hiszem netes tiltakozás is. Eddig mind hiába. Furcsa ez a kapcsolat a FOX-al. Nem is tudni pontosan hogy a tulajdonában vannak-e még a jogok. Amúgy is mostoha gyerekként kezelte kezdettől fogva. Szerintem szándékosan szabotálta is.

Kár hogy nem élt meg több epizódot. Szerintem azóta se volt ebben a kategóriában megközelítő alkotás sem. Most sokan felszisszennek, de szerintem jobb volt a Star Wars, és a Star Trek-nél is.

Ha engem kérdezel viszont én nem folytatnám. kicsit olyan mint amikor alig várod hogy végre befejeződjön valami sztori hogy végre kerek legyen aztán sajnálod hogy ennyi volt. Már pedig ez ennyi volt. Respekt az Universal-nak hogy jogot vásárolt, és belement egy lezáró rész leforgatásába (Serenity). Tetszik hogy akkor sem hagyták a süllyesztőben az alkotók ahogyan a FOX hagyta. Ez olyan csata amiben az győz aki elesik.

Kicsit ízlelgetve a dolgot - kár lenne hagyni egy jó sci-fi sorozatot - csak úgy folytatnám hogy megmaradna az univerzum, de teljesen új karakterek, teljesen új történetszállal. Néha persze kereszteznék a régit itt ott, felbukkanó egy két régi szereplővel. Azt hiszem így nem lenne rossz folytatni.

2016. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A régi karakterekkel semmiképp. Malcolm színésze nem akarja folytatni, Book atya színésze meg meghalt már. Nélkülük meg semmi értelme nem lenne.

Újabb karakterek meg történet meg már nem lenne az igazi szerintem.

2018. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 ez ertelmetlenseg, nem csak a valosagban hanem a filmben is meghalt es ha folytatnak akkor a Serenity (2005) "lezaro" utan kellene, amugyis a pilota is meghalt benne es o is "hianyozna" a FireFly hangulathoz

ha meg a #1 foszereplo nem akarja folytatni akkor meg aztan... csak a cime lenne ugyanaz lenyegeben, es telelen modern ocsmanysagokkal

2018. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 ja ezt te irtad hogy Mal nem folytatna

ok

2018. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mentségemre szóljon hogy amikor ezt megválaszoltam még nem láttam a filmet csak a sorozatot, így nem tudtam ki halt meg benne.
2018. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!