Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoldok, hogy az Eurovíz...

Mit gondoldok, hogy az Eurovíziós Dalfesztiválon Boggie a 20. helyen végzet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 00:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Bunda
2015. máj. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Teljes mértékben hidegen hagy. Azt se tudom ki az, biztos megint valami felkapott hülye celeb.
2015. máj. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
De nagyon fújta kórusban a netes sajtó: megnyeri és jövőre mi rendezzük a Dalfesztivált. Marhaság, egymásra szavazó országok, egy semmitmondó svéd dal, ennyi. Boggie jó volt, legalább annyira, mint a többiek. De mert NŐ (és nem transzveszti) és szépen is énekelt, semmi esélye nem volt. Negyven éve elavult dalok, szimpátia szavazás, minek ezt komolyan venni?
2015. máj. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
Átlagos volt, én egy 12-16-ik helyre vártam mondjuk. Annyian, annyiszor feldolgozták már a háborúellenesség témáját, hogy ettől nem nagyon lehetett többet várni...
2015. máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

hát elég ciki, ha azt nézed, hogy pl. ByeAlex 10. lett, noname előadóként.


Bogikának a francia hírnév 1 pontot hozott tőlük... gratulálok. Egyébként nagyon ellenszenves csaj, azt sem vártam, hogy bekerülünk a döntőbe.


Meg lehet nézni az adás előtt tett nyilatkozatát, azt hitte, hogy ő a "dark horse", vagyis akire senki se fogad, de a végén befut. Hát nem futott xD


örülök a svédnek, mert jól meg volt csinálva, igazi show volt, még ha a dal középszerű is.

2015. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly asszem ötödik lett a magyar (vagy ilyesmi), ennek fényében nevetséges azon morgolódni, hogy bunda, meg egymásra szavazó országok. :D Ez nyilván igaz, nyerni nem is tudnánk, de pontosan látható hogy milyen volt ez a dal: gyenge.
2015. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyáltalán nem volt meglepő ez az eredmény..
2015. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Általában mindig a nagyobb, pénzesebb országok nyerik a fesztivált, ez sosem lesz másképp. Egymás seggét nyalja mindenki, a kis jelentéktelen országok, mint Magyarország, meg sosem fognak nyerni.
2015. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 PontozzLeHaIgazamVan válasza:
58%
Szarfos volt az egész, nem meglepő.
2015. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy hatásvadász dal, ordított róla, hogy az aktuálpolitikákat akarja keményen meglovagolni. Jól énekel Bogi, de ez most nekem sem jött át.


Amúgy meg a pár éve győztes Németország ma nulla ponttal zárt. Az osztrákokat most figyelmen kívül hagynám,, ott a dalnak semmi köze nem volt a sikerhez tavaly.

De azért sok példa van amiből látszik, hogy egy jó előadással akármelyik ország nyerhet,még Magyarország is.

2015. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!