Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Naruto Shippuuden-t nem...

A Naruto Shippuuden-t nem fogják leszinkronizálni?

Figyelt kérdés
Néhány hete kezdtem nézni a Ship-pet és nagyon izgi de a sok olvasás egy ídő után kifáraszt megtudná mondani valaki h leszinkronizálják-e?

2015. júl. 25. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyar szinkronra gondolsz gondolom és nem nem fogják míg egy csatorna meg nem veszi.
2015. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az országban megszűnt az animék szinkronizálása, szóval a jelenlegi körülmények közt esélytelen.
2015. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismersz magadon kívül olyat aki szeretné, hogy leszinkronizálják? Gondolom nem nagyon. Egyszerűen nincs rá igény, akkor minek? Én tanácsolnám, hogy hagyd abba az animét és olvasd a mangát. Én az animét kb. ott hagytam abba, hogy felbukkan Madara a háborúban, már nagyon megbántam, hogy az időmet a nézésére fecséreltem.

Ui.: Ha egyszer szembe kerülsz a Last Movieval akkor FUSS!

2015. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!