Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap este lekapcsoltam a...

Tegnap este lekapcsoltam a TV-t távirányítóval és ma reggel bekapcsoltam és fekete fehér adás jött be pedig ez egy színes TV és tegnap is amikor lekapcsoltam még színes volt. Szerintetek mi lehet a baj? Légszi gyors válaszokat

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Helo!


Nekem egyszer azert volt ilyen hiba, mert megtölt egy csatlakozo kabel, hatha itt is ez ahelyzet - vagy benyomtal egy olyan beallitast, ami ezt eredmenyezi.

2015. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát beállítást ilyet biztos ne nyomtam és hat egy kábel sem tört meg
2015. aug. 6. 08:16
 3/4 E1D1E válasza:
Ha áramtalanítod (kihúzod a konnektorból) vársz vele egy picit és viszadugod (ezzel elfelejthet bizonyos dolgokat pl: órát, ébresztőt, egyéb) lehet, hogy helyreáll!
2015. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az adással van gond mert a DVD t ha be nyomom az színes
2015. aug. 6. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!