Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jelentkeztem az ősszel induló...

Jelentkeztem az ősszel induló Megasztárba. Szerintetek mit énekeljek? Magas hangom van 20 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Titanic :)

Király Linda-Szerelem utolsó vérig

Lola-Titokban álmodoztunk

de mindegy mit énekelsz sztem ha tehetséges vagy szurkolok ^^

(am nem úgy van h ők adnak számot?o.O)

2010. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem kell valamilyen számmal mennem a meghallgatásokra. De többel is, mert lehet azt mondják, hogy mást is énekeljek.
2010. márc. 9. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:

kelly clarkson-because of you

király linda-can t let go

más most így nem jut eszembe de majd írok ha igen

2010. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Lehetőleg olyat, ami nem túl technikás, és nem lehet elrontani. Ne igényeljen öt oktávos hangterjedelmet, ne legyen benne sok hajlítás. Ne legyen unalomig ismert, gagyi sláger, mert azt utálja a zsűri. Egy Dragostea din te-vel még senki nem jutott döntőbe... A műfaj legyen pop, egyebet nem nagyon tűrnek meg (ennyit az egyéniségről).


A hang egyébként másodlagos: ha megnézed a válogatókról készített youtube-videókat, akkor látod, hogy minden Megasztár ugyanazon sémák szerint épül fel: minden sorozatban kell lennie

1. cigánynak

2. bevándorlónak

3. határon túli magyarnak

4. szép lánynak

5. szívdöglesztő pasinak

6. zeneakadémiát végzettnek

7. kikapós leányzónak

8. csúnya fiúnak

9. csúnya lánynak


A Megasztár nem arról szól, hogy tudsz-e énekelni, hanem hogy mennyire illesz bele a TV2 marketing-stratégiájába. Ha beleillesz valamelyik típusba, akkor nyert ügyed van.

2010. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az utolsónak tökéletesen igaza van:D na melyik vagy a felsoroltak közül?;)

amúgy... szerintem valami kevésbé ismertet, de annál dallamosabbat énekelj. Az már plusz a zsűri szemében, ha tetszik nekik a szám;) gondolom:D

2010. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
szerintem egyik se a felsoroltak közül,ha még eddig egyszer sem került be a műsorba:)Nem bántásként írom,de akkor ezek szerint a kérdező nem fér bele a tv2 izlésébe
2010. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nehezen kerülhettem volna be a műsorba eddig, mert csak most jelentkeztem először. De amúgy szerintem nem csak ilyen emberek kerülnek be, mint akiket felsoroltatok, mert az eddigi nyertesek is tehetséges énekesek és énekesnők voltak.
2010. márc. 15. 18:41
 8/10 anonim ***** válasza:

˝A Megasztár nem arról szól, hogy tudsz-e énekelni, hanem hogy mennyire illesz bele a TV2 marketing-stratégiájába. Ha beleillesz valamelyik típusba, akkor nyert ügyed van.˝


A megasztár az RTL klubbon megy a TV2-ön a Csillag születik megy.


A kérdéshez visszatérve ne külföldi számot énekelj szerintem.

2010. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A megasztár az RTL klubbon megy a TV2-ön a Csillag születik megy."


Azt hiszem, ennek még utána kellene nézned, mielőtt nálad okosabbakat oltogatsz.

2010. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nézem a megát,bejutottál amugy? :)
2012. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!