Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A régi nagy pankráció szerveze...

A régi nagy pankráció szervezetek mint a WCW, ECW, WWF hová tűntek? Miért csak a WWE maradt?

Figyelt kérdés
Én régen a 90-es években nagy WCW fan voltam. Néha ECW-t is néztem, de most hiányolom ezeket a szervezeteket. Szerintem sokat romlott a pro-wrestling színvonala mióta csak a WWE van egyedüliként. Más is így látja?

2015. okt. 31. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a WWE történetét...


2001. márciusában Ted Turner, a WCW tulajdonosa eladta a vállalkozását Vince McMahonnak. Az ECW-t pedig 2003-ban McMahon felvásárolta. A WWF meg ugyan az mint a WWE, csak megváltozott a neve.

2015. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem csak a WWE maradt.Jelenleg van ROH,Lucha Underground,CZW,NJPW,House of Hardcore és egy rövid ideig még TNA.
2016. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vince Mc Mahon Minden konkurenciat felvasarol es gagyira csinal. Igazi csapas volt amikor a WCW-t felvasarolta. Aki igazan komoly pankrator es NEM csak a penzert csinalja hanem presztizsbol- azok megalapitottak as AEW (All Elite Wrestling) szervezetet.
2020. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!