Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a WWE-ről?...

Mit gondoltok a WWE-ről? Mennyire megjátszott? Melyik volt a jobb era, a mostani gyerekbarát pg vagy a régi ruthless agression?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc pankrátorotok? Mit gondoltok Brock Lesnar-ról? Szeretnétek full timerként látni, vagy jobb part timernek?

2015. máj. 14. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

'Mennyire megjátszott? '


Az elejetol a vegeig koreografalt. Prolik szorakoztatasara kitalalt mubalhe, semmi mas.

2015. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Bizonyos szinten megjátszott, vannak improvizálások, balesetek, de összességében megjátszott. A meccseknél előre el van döntve, hogy ki fog nyerni valamint, hogy milyen mozdulatokat fognak használni. Egyértelműen a Ruthless Agression era mellett szavazok, a mai pg era túlságosan softcore már nekem. Egyrész hiányzik a vér, ami kicsit látványosabbá tenné, másrészt egyre több mozdulatot tiltanak be mert túl veszélyesnek tartják őket a pg era színvonalához képest. A gyerekbarát szuperhős karakterekről pedig nem is beszélve (lásd John Cena, Roman Reigns, Daniel Bryan). Kedvenc pankrátor Brock Lesnar. Sokan kritizálják, hogy évente csak párszor jelenik meg és hogy nem neki kellett volna megtörni a streaket. De azért lássuk be, hogy Lesnar az egyetlen hiteles karakter akit ma a WWE fel tud mutatni. Aki még el is tudja adni a kamu mozdulatokat úgy, mintha valódiak lennének. Aki 2002 óta nézi Lesnart az tudja, hogy nem csak a suplex és az f5 a két mozdulata. Ez csak a storyírók hülyesége, hogy mostanában csak ezt a két mozdulatot használhatja. Cm Punk

ellen mi meccset tolt anno, mára viszont teljesen lebutították a karakterét. Jó lenne full timerként látni, de Lesnar elmondta, hogy utál utazgatni ezért sem lenne full timer, másrészt izgalmasabb így, hogy part timer, annyi, hogy megjelenhetne legalább havonta egyszer...

2015. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen meg van játszva. A meccsek mind előre le vannak beszélve, ennek ellenére én szeretem. Az előző era jobb volt. Tehetségesebbek is voltak az akkori pankrátorok, akik mostanában többnyire kevés szerepet kapnak. Nekem Undertaker a kedvencem. Sajnos kiöregedett, és már csak a wrestlemaniákra tér vissza, pedig fénykorában ő volt a legnagyobb. Brock Lesnart tavaly nagyon rühelltem, de csak mert ő szakította meg a streaket. Egyébként az nem probléma hogy ő szakította meg, mert ő tényleg kemény és mivel MMA-s is volt tud verekedni, jobb mintha Cena vagy HHH szakította volna meg, de ugyanakkor még ráért volna megszakítani, Taker idén is harcolt Wyattel és úgy néz ki jövőre is fog Stinggel, ráért volna azelőtt megszakítani hogy visszavonul. Lesnarral amúgy már nincs bajom. És ő így jó part timerként, mert így legalább nem tudod hogy mikor tér vissza, hanem egyszer csak lecsap, és valakit a földbe tipor. Kell egy ilyen agresszív és erős part timer a wwe-nek.
2015. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ban2002 válasza:
0%
Hát figyelj én nagyon szeretem a pankrációt és miota brock lesnar viszatér megálithatatlan persze seth rolins a csalásal let bajnok és szerintem nincs megjátszva persze van bene valami az ütések igaziak nekem john cena a kedvencem és ha szeretnéd nézni a pankrációt itt egy link https://www.youtube.com/channel/UC0uMR_yGRCuv4J_c0i28HJA/vid..
2015. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

PG era egy rakás fos. Kiszámítható meccsek, sz#r sztorik, karakterek, párbeszédek, promok...

Attitude Era volt az aranykor. Majd jött egy fokkal gyengébb RA era, majd ez a teljesen lebutított nulla pg era...

Lesnar jobb így, hitelesebb és így legalább valamit tudnak vele kezdeni, mert full timerként elveszne.

A sztori írók nagyon gyengék alapból, Vince hülyeségeivel meg még rosszabb az egész.

2015. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sokkedvencem van, így külön kategóriákra osztom őket:

-Legnagyobb kegvenc:

1.Stone Cold

2.Undertaker

3.Shawn Michaels

Legnagyobb legenda:

1.Bret Hart

2.Undertaker

3.Hulk Hogan,Ric Flair

Legjobban tisztelem:

1.Bret Hart

2.Undertaker

3.Stone Cold

2015. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen elég nagy része meg van játszva , de miközben nézed nem azon gondolkodsz, hogy hú ez most meg van játszva .

Kedvenc Jeff Hardy !!!! Brock Lesnarnak pedig tetszik ez a stílusa , hogy megindul és rombol .

2015. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!