Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy nagyon gáz a magyar tv csatornák film kínálata? Még karácsonykor is?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném,hogy nem nézek általában tévét,filmet pedig már rég nem nézek tévében,inkább letöltöm.Most megnéztem kíváncsiságból a karácsonyi kínálatot,hát nagyon siralmas.Ilyenkor együtt leülünk tévézni általában (család),de egyszerűen ugyanazok az agyonunt filmek,semmi változatos.Reszkessetek betörők,de nagy részük nem is karácsonyi,hanem inkább egy átlagos amcsi vígjáték,amit évközben is leadnak.Miközben most megnéztem a youtube-on is tele van minden karácsonyi témájú filmekkel,felét még csak nem is láttam,és meghatóak is.Ilyet miért nem adnak le,de még a Dunán sem?Ennyire nincs pénz?Csak ugyanaz az agyoncsépelt/ismételt dolog.Még 5-6 éve voltak azért új filmek vagy olyanok,amiket nem látok minden évben hatszor...
2015. dec. 14. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek, bár én a Home Alone 1.-2. részét nem tudom megunni pedig már vagy ezerszer láttam. :)


A többi filmet nem szeretem az idei "kínálatból".

Ezeket vártam volna:

Híd Terabithia Földjére, Grincs, Karácsonyi Ének, Jégvarázs, Jégkorszak 1, Narnia, P.Jackson a villámtolvaj,

2015. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

# 1:


Karácsonyi énekből több is van, a Story 5-ön és a Super TV2-n is lesz ilyen címmel film.


Jégkorszak lesz az HBO Comedy-n.


Jégvarázs és a Narnia lesz a Digifilmen.


A többi nem várható jövő héten, magyar adókon.

2015. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!