Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elképzelhető, hogy 1-2 Balázs...

Elképzelhető, hogy 1-2 Balázs showban valóban megtörtént sztorik és szereplők voltak?

Figyelt kérdés
Alapjában szerintem is megrendezett dolgokat láthattunk, volt nem is egyszer amikor össze nem illő páros veszekedett, vagy csalták meg egymást. Azt viszont nehezen tudom elhinni, hogy valakit meg tudtak arról győzni, hogy játsszon el egy pedofilt, akit a műsor alatt még hátba is rúgtak. Elképzelhető, hogy volt pár rész, amelyet valódi szereplőkkel forgattak?
2016. ápr. 4. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ágis sztori az nem megrendezett volt, Bátonyban tényleg így mentek a dolgok.

Viszont egyszer a mi falunkból mentek cigányok, azok valami kajli hülyeséget találtak ki.

Vagyis nem tudom hogy ők vagy az RTL adta a szájukba, de az nem volt igazi balhé.

Mondjuk utána itthon volt, a pénzből jól berúgtak, aztán volt cirkusz :D

2016. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem voltak benne valós sztorik, valós szereplőkkel. Egy ilyen fellépésért nem fizetnek sokat, nyilván néhányan bevállalták azért a kis pénzért is, de vannak helyek ahol biztosan menő volt egy ilyen show-ban szerepelni és önként mentek a jelentkezők. Egyébként anno engem és a tesómat is hívtak telefonon, hogy bizonyos témához lenne-e kedvünk hozzászólni (vagy történt-e velünk ilyen, vagy olyan szitu) a balázs és a mónika show-ba is, nem adtak volna érte pénzt.
2016. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, engem és az akkori barátnőmet is hívták, hogy lenne 2-3 téma, amelyhez vendég kéne - volna-e kedvünk hozzá?! Emlékeim szerint az útiköltséget térítették volna, mivel vidéken éltünk.
2016. ápr. 4. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!