Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A békés harcos útja valóban...

A békés harcos útja valóban megtörtént eseten alapuló mű?

Figyelt kérdés
Ugye Dan Millman,aki találkozik Szókratésszel,és a szabaddá válását írja le könyvben,melyből film is készült. Én eddig a filmet láttam csak,de szeretném a könyvet is elolvasni. Számomra már a film is hatalmas segítség volt Szókratész tanításaival,és a film elején mondják,hogy megtörtént esemény alapján íródott ugye. Dan Millman pedig valóban tornász volt,aki olimpikon lett,és valóban motorbalesetet szenvedett

2013. okt. 9. 23:19
 1/4 A kérdező kommentje:
"Szókratész" valóban létezett ?
2013. okt. 10. 00:06
 2/4 A kérdező kommentje:
mert itt felvetődik a kérdés,hogy Dan Millman hogyan tudta megírni a Szókratész utazásai című művet? elmesélte az öreg a történetét?
2013. okt. 10. 00:09
 3/4 A kérdező kommentje:
utánanéztem,valóban létező személyről van szó, a bölcs tanító valóban létezett,és miközbe Dant tanította,közben mesélte az élet történetét is. De a való életben tényleg szenvedett motorbalesetet az író,és valóban történelmi bravúr volt a felépülése,és tényleg ettől vált híressé,hogy felépült,majd utána kikerült az olimpiára? sajnos csak angolul van fennt az élete wikipédián,így sokat nem értek belőle.
2013. okt. 10. 01:03
 4/4 A kérdező kommentje:
De azért kiváncsi vagyok,ki hogy vélekedik ezekről a dolgokról.
2013. okt. 10. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!