Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért tették ki Peller mariant...

Miért tették ki Peller mariant és Horváth Évát a reggeliböl?

Figyelt kérdés
mónikára ki kivancsi?mert én nagyon nem,és kér dekoratív nöt küldtek el.:(
2010. ápr. 8. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hál istennek mónikát is megszüntetik... Erre a bohóc önmaga karikatúráját alakító tehetségtelen tenyeres-talpas Peller Mariannra meg azt mondani, hogy dekoratív... Na mindegy :D

Lehet, hogy lázadoztak, vagy valami nem tetszett nekik... az ilyeneket simán kivágják a francba... tizenkettő egy tucat, minden sarkon találnak hasonlót.

Mónika show sajna sikeres volt, és amíg valami sikeres addig nem változtatnak rajta. A reggeli műsorokat viszont nem azért nézik, hogy ki vezeti, hanem mert reggel az megy és kész :) Ott azért cserélődik gyakran a stáb. Tele van próbálkozókkal, vendég műsorvezetkőkkel, stb. A reggeli műsorvezetést mindig szárnypróbálgatásokra használják, mert 99%-ban otthon ülő nyugdíjasok nézik, akiknél így is úgy is megy a tv...

2010. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Horváth Éva már nagyon elvolt szállva magától, de Lilut még tőle is jobban utálom.Peller Mariannt sem kedveltem, de Mónyika, na az már a csúcs lessz, a csúcsoktól, sőt csokicsúcs! Hál Istennek mostmár legalább tudom kiket nem kell néznem reggelente, étvágycsökkentőnek.
2010. ápr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezek annyira senkik, hogy nem is ismerem őket, így nem bánkódok rajta. Mert a reggeliben voltak? Valakinek a bögyébe kerültek. Majd biztos lesz helyettük más, ugyanolyan senkik.
2010. ápr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Peller jól vezette a műsort,Évát rühelltem.őt nem sajnálom.

Mónikától az idegbaj kerülget.Kár Mariannért.

2010. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!