Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csóró Lali létező személy,...

Csóró Lali létező személy, vagy csak a TV sorozat kitalált karaktere?

Figyelt kérdés
Mármint van olyan csávó, hogy Lali, vagy ő egy kitalált karakter, akit színész alakít?

2016. aug. 17. 04:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Kitalált karakter a többi hülyével együtt.
2016. aug. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Persze, Csóró Lajos néven lett anyakönyvezve. Apja gyengeelméjű kisiparos, anyja egy mikrofon volt.
2016. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak arra voltam kíváncsi, hogy létező személyekkel forgatták e a műsort, vagy a karakterek is kitaláltak.


Amúgy nem értem azokat, akik leszólják az Éjjel Nappal Budapestet. Végre sikerült az RTL-nek kif*snia magából egy valódi komédiát, aminek tényleg van sztorija, és tényleg lehet rajta nevetni.

Gondolom a cirkusz sem lenne az igazi bohóc nélkül.


Szerintem ez a kereskedelmi média első valóban műsornak nevezhető alkotása. Eddig nem volt semmi jó, csak Hullócsillag Születik, MegaF*s, Tahó Világ, A F**z(farm), S**rban H**yban, Anyátok közt, Rémes Élet, és egyéb géntemetők. Ja, és akkor még nem is említettem Fekete Pákó művész urat.

2016. aug. 18. 02:37
 4/8 anonim ***** válasza:
#3Azért szólják le mert nekik nem tetszik.Te is ugyanezt csinálod azzal a műsorral ami neked nem tetszik(tekintve a válaszod utolsó sorait).Te is lehordod pl a Barátok köztet pedig én régen néztem és azt is jó volt nézni.Attól mert te pl a farmot sem nézted képzeld én néztem és lehetett rajta nevetni.Akkor amúgy mi a problémád?Te is leszólod a többi műsort akkor más is leszólhatja az ÉNB-et.Amúgy én is nézem már kb 2 éve kb minden részt de kezd unalmas lenni.Az összes normális szereplő kiszáll.Na mindegy.
2016. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"más szemében a szálkát" XD Elindítottam az anyázólavinát :"D
2016. aug. 20. 22:17
 6/8 anonim válasza:

Csoró Lali az valójában nem lali, mi több, a filmben eredetileg Bíró Lajos az a valóságban Kamarás Norbert, való világ beválogatóján is részt vett:


[link]


Gigi-Béci páros helyett mentek volna be mint testvérek.


Gondolom az RTL valahol ott fedezte fel őket, hogy mennyire jó "színészek". Azért valljuk be, Lali valójában egy tehetség, mert baromi jól eljátssza a hülyét és a szingli pasit, miközben a való életben elég nőcsábász... (pl. már hűtőkamrában is szexelt)


Majának meg élőben van pl. pasija. Maga a történet is kitalált, még csak az sincs hogy kamu nevek és összezárják őket... Anikó pl. sosem ment külföldre. (lakhatási céllal tudtommal) hanem vezette itthon a farm-ot pl.


Marci se megy Thaiföldre, csak azt hiszem 1 évre abbahagyja a sorozatot és így irták ki belőle.

2016. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szóval a Budapest, egy létező helyszínekre és gyakorlatban is előforduló embertípusokra írt sztori.


Köszönöm az értelmes, lényegre törő választ.

:)

2016. aug. 20. 23:14
 8/8 anonim válasza:

azért most őszintén én elhiszem hogy van sok aktív ember, van egy rakat baráti köröm egy gyönyörű barátnőm, munkahelyem családom, de ez ami itt lemegy a TV-ben szerintem azért túlzás.


nem teljesen reális. Első az hogy Budapestről szól, és azért mert Budapest, semmivel sem jobb mint vidék. Mármint ami a filmből lejön. Vidéken is lehetett volna forgatni lett volna kb ilyen sikere.


Másrészt ennyi pörgés nem jellemző a mai fiatalokra mint ami ott megy. Nagyon sok az irreális dolog.


Pl. maja elment futni kristóffal aztán mondta megy haza zuhanyozni és dolgozni... ebből az lett hogy mikor hazament azt mondta megy aludni.


Akik pl. este dolgoznak, azok meg reggel-délben fenn vannak, néha eltünnek 1-1 órára, de aki éjszakás, az reggel 8-tól délután 3-5-ig legalább alszik. Vagyis ez is kamu.


Szóval úgy átfaragják az egészet, hogyha logikusan végignézzük amit nap mint nap látunk azt egy normális ember 2-3 nap alatt végzi el.

2016. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!