Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hamarosan sajnos véget ér a...

Hamarosan sajnos véget ér a Violetta című sorozat. Én személy szerint nagyon el vagyok keseredve emiatt. Mit szóltok a hamarosan induló Soy Luna című sorozathoz?

Figyelt kérdés

Sajnos eltelt három év, véget ér egy álmom, felébredek belőle. A szívem fáj, hogy véget ér a Violetta, de most új fejezet kezdődik az én életemben is. Ha visszaemlékszem az első napra, amikor találkoztam a Violettával, a szívem szakad meg. Csodálatos érzés volt. Jó volt ilyen nagyszerű dalokat hallani, ilyen kedves és barátságos szereplőket látni a tévében. Annyit mondhatok a Disney Channelnek, hogy köszönöm. Köszönöm a Violetta összes szereplőjének ezt a csodás három évet, nagyon nagy élmény volt. Soha nem felejtem el, hogy voltam a Violetta Live koncerten Budapesten és még találkozhattam is a szereplőkkel személyesen. Életre szóló élmény volt, köszönöm nekik.


Most viszont érkezik hozzánk a Soy Luna. Én nagyon nagyon várom, repesek örömömben, hiszen ez lesz az a sorozat, amely csillapítja a fájdalmamat a Violetta véget érése miatt. Nagyon várom a szeptembert, hogy elkezdődjön az első évad.


Van néhány kérdésem is:

-Várjátok a Soy Lunát?

-Jöttök a koncertjükre, ha lesz nekik is Budapesten? (én 100%, higy menni fogok!!!)

-Ti is szomorúak vagytok, hogy vége a Violettának?

-Ti is voltatok Violetta Live-on tavaly, Budapesten?


Válaszaitokat előre is köszönöm!!!



2016. ápr. 13. 17:26
 1/7 anonim válasza:
Énis nagyon szomorú vagyok és csak attol lennék jobban ha lenne 4.évad!De a filmet is nagyon várom!huu és te találkoztál a szereplőkkel és milyen volt?
2016. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen én is várom a Soy Lunát, igen szeretnék menni a koncertjükre, ha lesz, igen én is szomorú vagyok a Violetta miatt, igen én is voltam a V-liveon, de sajnos a szereplőkkel nem találkoztam
2016. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
A soy luna szerintem tök copy
2016. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én szerintem ez a soy luna valami nagy utánzós sorozat leutánozta a violettát!!
2016. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vani0821 válasza:
most szeptemberben lesz a soy luna vagy 2017-ben
2016. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem valószínű, hogy most, mert akkor már minden reklám erről szólna. Valószínűleg csak jövőre.


Most egyelőre várjuk a Tine el gran cambio de Violetta című filmet! Én nagyon készülök már rá... :)

2016. aug. 11. 22:02
 7/7 Saturnus27 válasza:

Én nagyon vartam mar hogy a fosolettának vege lett

SOYLUNAFOREVER

2018. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!