Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nézi az x faktort? Kinek...

Ki nézi az x faktort? Kinek szurkoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki az a 2 aki ma haza megy?

2016. nov. 19. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretségre való tekintettel Barbinak szurkolok (bár amúgy is jó a hangja), és Mata Ricsinek, de igazából "szeretem" mindenkinek a hangját... kivéve Lizának, és a múlt adásban csalódást okozott Ónodi János is, mikor mutatták vissza a produkciókat azt hittem egy lány énekel. Szerintem ő az egyik aki ki fog esni, és bááárcsak Liza lenne a másik! Nem tudom, mit szeretnek benne a mentorok és a nézők, különlegesen fülbántó hangja van...:D Gergő a múlt adásban jól énekelt, neki kellett volna továbbjutni!
2016. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen de sajnos szerintem bent fogják elég sokáig tartani😒mármint Lizát,nekem a kedvenceim:Barbi,Kinga,Ricsi,Dmitrij😊😍De a Szandrának nagyon jó hangja van😊😍
2016. nov. 19. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont azok a kedvenceim akiket leírtál. :)
2016. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Dmitrij <3
2016. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dmitrij.Csak miatta voltam képes végignézni a szombati műsort, ami szerintem szörnyű volt. És most még ő sem tetszett igazán. Nem tudom mi alapján megy mindenkinél ez a rosszabbnál rosszabb dalválasztás, nem hiszem el, hogy olyan bonyolult feladat a mentoroknak, hogy 1 hét alatt találjanak valami dalt, ami legalább egy kicsit is illik az adott versenyzőhöz...
2016. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Barbinak.<3

Csak miatta nézem, ő az egyetlen akire szavazok is

Szerintem különleges és rettentő jó hangja van

Egyedi a stílusa, nem olyan tucatlány, mint a többi, akivel naponta összetalálkozok az utcán.

Már akkor ő volt a kedvencem, mikor először énekelt a válogatón

Megérdemli, hogy nyerjen, de bármi is lesz, példakép lett számomra. *-*

2016. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dmitrijnek :D <3
2016. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam Ricsi a favorit. A hangjával, és a külső-belső tulajdonságaival egyaránt megfog. Én kihalok tőle, nagyon szeretném, ha nyerne :)
2016. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A döntő estéje után szerintem többé nem lesz ember aki X faktort nézne ebben az országban. Olyan ócskára sikerültek a produkciók köszönhetően a hozzá nem értő mentoroknak. Ugyanolyan felfedezettek ők is mint akik most a színpadon ekkorát buknak. :( Csak a szerencsétleneket sajnálom, mert elhitették velük, hogy ők az X faktor, közbe meg gyakorlatlan gyerekek akiknek még évek kellenének, hogy igazi énekesek legyenek.- A pénz és a nézettség mindenek előtt, akkor is ha nézhetetlen a műsor.- Ha reklámozó lennék a csatornán tuti visszakövetelném a reklámdíjat amit a műsor alatti reklámozásért fizettem volna... Ez semmi.
2016. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!