Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem romlik rézről...

Csak szerintem romlik rézről részre a Gálvölgyi show színvonala?

Figyelt kérdés

Régebbi Gálvölgyiket szeretek inkább nézni, pl. youtube-on mert már egyszerűen olyan rosszak a mostaniak, hogy már le se adnám ...


http://www.youtube.com/watch?v=7lLH6Wdkxeo


Pl. nekem ez a kedvencem, ha ilyeneket csinálnának nem lenne baj, az ilyen műsorparódiák tényleg jók.

De a tegnapiban is a rendőrös sztorin tudtam egy kicsit nevetni, de egyébként semmi.


Eközben az Irígy Hónaljmirígy kezdi összeszedni magát, pedig már ugye szerződésbontás volt, én személyszerint a szilveszteri részen majd bepisiltem.


+ kérdés: Az IHM hova megy, ha leadják a műsorait? A legjobb szerintem az lenne, ha folytatódna az RTL-en a Gálvölgyi helyett.


2010. ápr. 30. 14:01
 1/8 A kérdező kommentje:
részről részre *
2010. ápr. 30. 14:01
 2/8 anonim válasza:

Szerintem is romlik. De szerintem a Gálvölgyi Jani elfoglaltsága miatt, nem jut rá idő ...

Nézd meg ezt a jútyubon: Van benne valami

EZ nagyon jó

2010. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, sztem fordított arányban romlik a színvonal és nő a súlya... Mármint minél kövérebb a Gálvölgyi, annál gagyibb a műsora... Nem tudom, miért. Engem már nem bír lekötni. Annyira erőltetett poénok vannak benne...

A legutóbbi részben, amit láttam egyetlen jó poén volt, a T-Com telefonos ügyfélszolgálatának parodiája, mint banki ügyintézés.

De egyébként sztem is gyalázat már, ami ott folyik. Ennyi erővel már kiülhetnék a ház elé is, az elhaladó emberek is viccesebbek sokszor...

Nem tudom, mit lehetne tenni a színvonal javulásának érdekében.

IHM műsorait régen néztem (pár éve), most már nem követem nyomon, sőt, TV2-t egyáltalán nem szoktam nézni.

2010. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már régen borzasztóak a műsorai.


Terminus

2010. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Gálvölgyi-show régen jó volt, mára elavult. Unalmas és erőltetett jelenetek, az aláröhögés pedig nagyon idegesítő. Reklámparódiák még szódával elmennek, bár szerintem ilyen paródiákat még egy 11 éves kis taknyos is ki tud találni.


Verdikt: A Gálvölgyi show szär.


Az IHM-showban viccesek az epizódok, a kiparodizált dalok ütnek, mint az állat, bár a reklámparódiáiknál lehetne még mit csiszolni. Ezen a téren a Gálvölgyi show egy fokkal jobb. Az IHM show is elkezdett fáradni 2007-2008 táján, de hogy ha választanom kéne, hogy Gálvölgyi vagy Ihm show, akkor nem lenne kérdés, hogy IHM.


Verdikt: Az Irigy Hónaljmirigy Show egy jópofa, szórakoztató műsor.


Ihm-Gálvölgyi: 1-0

2017. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is az IHM Show javára szól, hogy nincs benne alákevert röhögés, valamint nem erőltettek egy poént hosszú ideig.
2017. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából a Gv show-t szoktam guilty pleasure-ként még nézni. De amúgy nagyon fárasztó.


Ihm show-nak az új részei egy-két kivételt leszámítva kritikán aluliak.

2017. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem került volna át a RöTöLö-re (és főleg, ha nem húzták volna olyan sokáig) akkor teljesen rendben lett volna a show. G. művész úr nagyon jó volt a 80-as/90-es években, a kétezres évekre pedig csak sajnos régi önmaga lett. Behódolt a köztévének, eladta magát alaposan. Sajnos ertéeles pályafutása alatt már nem ő írta a poénokat, ezáltal is csökkent a színvonal. A jelenetek unalmasak és erőltetettek, a reklámparódiák nagyjából a 10-12 éves Youtuberek paródiáinak szintjén mozognak, a színészek pedig harmadrangú kóklerek (és sajnos maga Gálvölgyi is beletartozik). Régen azért volt humora az öregnek. Egy riportban elmondta, hogy ő nem is ismeri a jelenlegi tévéműsorokat és celebeket, csak egy csapat dobja össze neki a poénokat. Na, én itt mondtam le róla. A végső döfést pedig az adta meg, hogy beszólt a stand-uposoknak, hogy "azt hiszik, hogy ha három poént leírnak a papírra, már humoristák". Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. Mindegy, 2012-ben végre-valahára elkaszálta a ReTekkLub a GV showt (jóval hamarabb kellett volna, de hát ők tudják). Aztán 2015-ben egy speciális epizód erejéig visszatért. Szkeptikus voltam, de azért odaültem a TV elé, reménykedve, hogy hátha összedobott pár jó poént három év alatt. Sajnos nem. Megrekedt az olcsó szójátékok és a fárasztóan gyenge paródiák szintjén. Olyan volt az egész, mintha még mindig 2007 lenne. Hála istennek, hogy nem hozták vissza a műsort. Gálvölgyi úr, tisztelem magát, mint színészt, és régen nagyon jó volt, de nem tudom, miért kellett behódolnia a médiának.


Tanulság: Mindig a csúcson kell abbahagyni.

2018. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!