Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi viszi rá az embereket,...

Mi viszi rá az embereket, hogy lejárassák (nem tudok jobb szót) magukat a Megasztárban?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy ilyen sokan jelentkeztek. Ha jól vettem ki akkor több, mint 2000 ember??? Sztem, ez vagy kamu, vagy azokat az embereket - akik "lejáratják" magukat - megfizetik. Szóval csak azért, hogy szórakoztassák a nézőket. Felháborító, hogy olyan emberek vannak, akik megátkozzák a zsűrit! XD Nem akarom elhinni. Inkább alszom :)
2010. máj. 1. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
12ezer nem?:O
2010. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és az milyen h részegen mennek oda? :D

ki látszik a pi*ája XD meg leesik a szinpadrool XDD

2010. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nevetség tárgya az egész. Ha vmi nem megy azt nem kell erőltetni. Ezek az emberek csak lejártatták magukat és azt érték ezzel el, hogy nevetség tárgyai legyenek. Pff...tiszta szégyen, hogy az emberek ennyire nem ismerik saját magukat. Tisztelet a kivételnek, bár a mai adásból nem sok tehetséget láttunk.
2010. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Véleményem szerint ezek az emberek csupán szerepelni szeretnének a TV-ben.
2010. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a "megrendezett" casting.Néhány idiótával csinálnak pár "poénos" műbalhét a nézettségért.
2010. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dorian Gray válasza:

"és az milyen h részegen mennek oda? :D

ki látszik a pi*ája XD meg leesik a szinpadrool XDD"


na igen...és ilyenkor szégyellem magam ezek miatt, mert minden rockert az olyan hülyék alapján ítélnek meg szinte...

2010. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!