Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a megasztárban...

Szerintetek a megasztárban Reni jobb volt mint Kökény?

Figyelt kérdés
Szerintem igen! Méghozzá azért mert Reni általában énekelt egy nagyon jót de volt, hogy kiba**tul rohadt jót énekelt. Míg Kökény kiállt a színpadra és énekelt egy nagyon jót... de sose énekelt rohadt jót vagy kiba**tul rohadt jót! Csak kiállt a színpadra és vigyázban énekelt egy jót.. Néha elsétálgatott ide oda de nem nagyon uralta a színpadot....
2010. dec. 19. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobb hát. Meg Kökényt Jimmyhez hasonlítani? Hagyjuk már... Hol van ő tőle...
2010. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb volt, a kezdetektől fogva Reninek és Yvettnek szurkoltam.
2010. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Reni jobb volt.
2010. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Lehet , hogy jobb volt, de NEM magyar..., így akárki akármit mond, a magyar megasztár Attila, és szégyen, hogy külföldieket is engednek versenyezni, ez az ország és a média szinvonala, mert nem a tehetségekről, hanem a pénzről szól, ezek a külföldiek ha nem lettek volna, érvényre juthatnak a saját versenyzőink maximálisan. Engem személy szerint ez nagyon dühít, pofám nem lenne semelyik országba odamenni olyan versenyen részt venni, ami a saját nemzeté, még ha nem is onnan ered, ez a MAGYAR megasztár volt, Renike takarodjon haza, ott játsza a nagy seggét.
2010. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó irigy vagy vagy rasszista? Erdélyben nincs magyar tehetségkutató, és ez is bizonyítja hogy Erdélyből sokkal jobb énekesek kerülnek ki..egyébként meg Rúzsa Magdi se magyar származású. 13/L
2010. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

szerintem kökény rettenetesen bár jelleget varázsolt, javasolnám neki, hogy inkább menjen egy étterembe, mert akkor kellemesen lehet élvezni a hangját. és nem mellesleg nagyon el volt telve magától, lehetett rajta látni, érezni, és bennfentesek szerint abban sincs igazság, hogy a fia nevezte volna be. unszimpatikus volt, szerencse, hogy nem nyerte meg

reni sem volt kiemelkedő, nem neki kellett volna megnyernie, de ahogy mondták valóban hatalmas változáson ment keresztül.

yvette jobban megérdemelte volna a győzelmet, bár én úgy vélem inkább ő sem szólaljon meg a színpadon kívül :-)

2010. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"bár én úgy vélem inkább ő sem szólaljon meg a színpadon kívül :-)"


Miért?

2010. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
reni indult a román megasztáron is, és elég jó helyet ért el, nemtudom minek kellett idejönnie. én nemszeretem a renikét, meg a hajlítgatásait, amiket az utóbbi időben vett fel. borzalom. attilának kellett volna nyernie.
2010. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
13 éves kislány! S rasszista se irigy nem vagyok.Igazság párti vagyok, és nem tartom jogosnak és igazságosnak, hogy külföldi állampolgárok kitúrják a magyarokat mindenhonnan, ennyi.32/N
2010. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" hogy külföldi állampolgárok kitúrják a magyarokat mindenhonnan"


Hát a magyarok nem állják a külföldi mezőnyben. Ez van. De erről nem a külföldiek tehetnek...

2010. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!