Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi jár annak a fejében, aki...

Mi jár annak a fejében, aki ilyen X Faktor, Való Világ, meg hasonló műsorok szereplőire szavaz?

Figyelt kérdés

Mi a jó egyeseknek abban, hogy a számára vadidegen embereknek lesz rakás pénze, autója, lakása, meg utazása?


Főleg ha ő maga meg a családjával vergődik panelban vagy ilyesmi.


Ezt fel nem fogom egyszerűen. Most mi örömöt okozott annak a sok embernek, hogy az pitz Barbi nyerte tegnap azt a szart? Lett csomó pénze, meg elmehet utazni. Tök jó, tényleg. Nem is ismerik, soha nem látták. Barbi se ismeri őket. Ha bármi gondjuk van, le se fogja szarni őket, mert azt se tudja kik ők..



2016. dec. 18. 23:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A legtöbb család magyarországon nem teheti meg, hogy utazzon és messze nincs ennyi pénze. Mégis rengeteg szavazat összegyűlik ezekre a szarokra. Hogy van ez?
2016. dec. 18. 23:40
 2/22 Argloss ***** válasza:
100%

Nélküled nekem most fogalmam se lenne erről a nőről.

Az emberek társas lények, szeretik azt érezni, hogy hatásuk van mások életére stb.

2016. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem legnagyobb arányban a versenyzők családtagjai szavaznak ilyenkor.
2016. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Legtöbb esetben szerintem bunda az az egész sz.r.:D

De ha mégsem akkor is igazad van, de sok fura ember van, vannak nagyon hiszékenyek, akik képesek sírva fakadni, ha a kedvenc adásuk megszűnik.Befolyásolja őket a média. Ők ilyenek, de te okosabb vagy és ez a lényeg.

2016. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
47%

Inkább örülj a sikerének! Mit hergeled magad,Neki ez egy lehetőség segítség. És tényleg van benne tehetség,és mondjuk ez a müsor nélkül,nem tudott volna elindulni,de most itt a lehetőség. Pusztán irigységből beszélsz! És hadd ne folytassam,hogy miért szavasz több millió ember a politikai rablókra,mikor azok milliárdokat nyúlnak le,és mégis rájuk szavaznak,na miért?

Sajnos irigyek az emberek,ahogy te is,ahelyett hogy tennél te is valamit,azért,hogy jobb legyen,és ne egy panelba vergödj.És örülnék mások sikerének.

2016. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Az a hülye aki szavaz? Nem. Az a hülye aki ilyesmin képes magát felhúzni. Ki kért rá, hogy foglalkozz vele? Senki. Akkor mért fáj? Ha már az a sok család nem utazhat, legalább egynek legyen jó. Vagy szerinted akkor szenvedjen az egész szegény réteg? Fogta magát, elment, megnyerte. Ennyi. Lesz még pár interjú meg néha meghívják énekelni. Innentől ennyi köze van az RTL nek az egészhez. Ezt csak azért mondom mert ilyen kaliberű műsorok már legalább 10 éve futnak itthon de látom valaki még mindig azt hiszi hogy bunda. Amúgy applikációval szavazni meg ingyenes, ha már nézi az ember mért ne szavazhatna hogy tetszett-e? Nem értem mért fáj neked...
2016. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
85%

Neked is jó fog esni, ha tehetséges leszel valamiben és támogatnak. Erre gondolj és ne irigykedj. Én nem nézek tv-t, ezért nem tudom kiről van szó, de rendszeresen támogatok alapítványokat vagy ötleteket a kickstarteren. Sajnos kevés ember van, aki bármi olyat csinál amit érdemes támogatni.

Örüljünk neki együtt, hogy ő letett valamit az asztalra amit az emberek szívesen támogattak.

2016. dec. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát én adakozni sem szoktam soha. Szerintem az állam dolga lenne, hogy ne stadionokat építsenek, meg kisvasutat, meg egyéb baromságokat, meg ellopkodják a pénzt, hanem támogassák az embereket.


Ilyesminél meg szerintem az a normális, ha csak családtagok, rokonok, barátok szavaznak.


Majkánál is így kezdődött, ma meg hányan fújolják a neten. Hát basszus, francért szavaztak rá. Ha kiesik egyből abban a fosban, sehol se lett volna.

2016. dec. 19. 00:54
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól tudom akkor ingyenes mobilalkalmazáson keresztül (is ) vagy csak úgy lehet szavazni. Egyszerűen ahogy mondtad pont hogy a szegényebb emberek szavaznak, mert ennyi szórakozásuk van. Szomorú is valamilyen szinten. Aki megteheti elmegy wellnessezni, étterembe minden este, élményeket szerez, nekik meg ennyi öröm jut hogy nézik ezeket és szavaznak. Ha nézném akkor én is szavaznék, biztos lenne kedvenc és egyszerű véleménynyilvánítás. A tehetségkutatók nem rosszak, van egy rakás nagyon tehetséges ember, egy kis faluba születik, a büdös életbe nem lenne lehetősége egy lemezre. Ez tök jó lehetőség. A VV meg.. soha nem költöznék be, de bent töltenek vagy 3-4 hónapot. Megrendezett az egész, de tényleg bent vannak. Én agybajt kapnék 1 hét alatt. Valamivel jutalmazni kell.
2016. dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
84%
Te egy iszonyat Boldogtalan,begyöpösödött lehetsz,már bocs. Azzal meg nem dicskednék,hogy te nem adakozol,majd az állam megoldja,közben meg fikázol mindenkit akinek jobb mint neked,ha neked szar legyen mindenkinek az,nehogy már a köcsög nyaraljon ingyen,mert te nem,te is ülsz a fotelba aztán várod a csodát,és te mit teszel? Iszonyú irigy befásult ember vagy,de nem is csodalkozok,ezert tartunk itt,de nyugtasd meg magad vannak nálad rosszabbak is. Sok sikert kívánok a jővődhöz.
2016. dec. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!