Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikortól lehet jelentkezni a...

Mikortól lehet jelentkezni a x-faktor-ba, csillag születik-be stb, és egyéb hasonló tehetség kutató műsorba?

Figyelt kérdés

Valaki nem tudná nekem megmondani, hogy mikor indul legközelebb valami tehetségkutató műsor pl: x-faktor, csillag születik akármi.Mer már régóta szeretnék egy ilyen műsorba bekerülni, de sosem tudtam eddig mikor indul, hogy kell jelentkezni stb.

Olyan produkcióm lenne, amilyen még eddig sosem volt Magyarországon.


2014. aug. 24. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ha olyan produkciód lenne amilyen még eddig sosem volt ebben az országban (mit csinálsz? perecformájút kakilsz féllábon ugrálva?), akkor már rég befutottál volna. hülye vagy ha ezekbe a műsorokba jelentkezel.
2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy futottam volna be, hogyha még sosem találkoztam semmilyen médiabeli emberrel, sose léptem fel nyilvános helyen stb.Egyébként a produkcióm hasonló mint amit régen GG Allin művelt (nézz utána), csak kicsit durvább tőle.
2014. aug. 25. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

igen ecsém, ismerem GG Allint, nekem nem kell mutogatnod :)

és mégis mit fogsz csinálni? kihúzod a szargolyót a seggedből, megeszed, lehányod a közönséget aztán szétvered a fejed a földön? GG-nél ez volt a bemelegítés. vagy felakasztod magad élőben? hajrá!

azt ugye vágod, hogy GG sosem volt rászorulva a médiára meg az összes is gagyira, világ életében alulról építkezett és az undergroundban lett csak valaki?

2014. aug. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!