Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Normális e az hogy a magyarokn...

Normális e az hogy a magyaroknak olyan tv műsort /Szulejmán/ vetítenek amiben a saját népét győzik le?

Figyelt kérdés
Miért kell egy olyan sorozatot adni a hülye magyarnak amiben a saját vérét győzik le, és erre sok okostojás nézi hétről hétre. Ez normális? Szerintem nem.

2017. jan. 24. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted csak magyarokat dicsőítő, hazafias filmeket és sorozatokat szabad vetíteni? Idióta.
2017. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Édes istenem... a Tròját meg tiltsák be Görögországban, hogy a Spartacusrol ne is beszeljunk... Egri Csillagok maradhat? :"D
2017. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne sarkasítsátok már ennyire ki a kérdésemet. Azért nem mondtam hogy ne adják le a Tróját a görögök, de azért ez nagy általánosságban nonszensz. Különben is Trójaiak hasonlók szerintem mint a görögök ők inkább polgárháborúként élhetik meg az ilyen sztorit.
2017. jan. 26. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Huha, itt tenyleg gondok vannak :D. Akkor gondolj bele ugy, hogy mai szemmel nezve, mivel a magyarok eleg rendes szazalekaban van nemi torok ver, a Szulejman is polgarhaboru :D.
2017. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Akkor második világháborús filmeket sem szabadna vetíteni mert abból is vesztesen került ki Magyarország. Aztán első világ háborús filmeket sem, stb stb. Tényleg ennyire hülye vagy?
2017. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Megértelek, tényleg elég abszurd, hogy olyan sorozatot nézünk, amiben maga a népünk a negatív szereplő, amolyan gonosz. :-)
2017. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De jót nevettem a fajgyűlölő kérdésén :D Tuti a mostani bevándorlókra gondolsz, ha nem tetszik a sorozat NE NÉZD, nem kötelező. Kész
2017. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az Egri csillagok is le van fordítva török nyelvre, de nem hinném, hogy a törökök, akik olvassák mazochisták, inkább nyitottak, és kíváncsiak a történelmükre egy más nép szemszögéből is.

Vagy baj, hogy mások tágítják a nézőpontjukat, és nem olyan szűk látókörűek, mint te?

2017. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!