Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan ez a terrortámad...

Most komolyan ez a terrortámadás nekünk magyaroknak arra jó, hogy elkezdjünk trianonozni, meg a saját sebeinket nyalogatni? Nem egy ismerősömnél láttam, szerintem ez nagyon szánalmas mentalitás.

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Arra is jó, hogy liberálisozhassunk.
2015. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
A te mentalitásod a szánalmas.
2015. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Hát igen, a trijanonnál nincs is fontosabb, azzal kell kelni meg feküdni.
2015. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne az én mentalitásom szánalmas? Mert nem a múltban élek? Mert nem vagyok énközpontú olyannyira, hogy bármilyen történés esetén a saját népem sajnáljam, függetlenül attól, hogy közünk van-e a dologohoz, vagy sem?
2015. nov. 15. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

#4: Az Igazzy Nagy Magyart nem érdekli a jövő, örökké a dicső múlton akar keseregni. Ha téged nem érdekelnek az ősrégi nemzeti tragédiák, akkor szerintük hazaáruló vagy.

Többek között ezért is hagytam itt ezt az országot.

2015. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Majd Nyugat-Európa is biztosan felhánytorgatja nekünk a kalandozó hadjáratokat, ha Magyarországon történik valami tragédia...


A mostani áldozatoknak még a nagyszülei sem éltek a trianoni békadiktátum megkötése idején, ráadásul az átlag francia állampolgárnak akkor sem volt túl sok beleszólása a nagyhatalmi döntésekbe. Aki trianonozni kezd egy ilyen tragikus eseménynél, az olyannyira ostoba, hogy nem is érdemel túl sok figyelmet, mert menthetetlen.

2015. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-ossal teljes mértékben egyetértek. És nem gondolnám, hogy emiatt ne lennék magyar..
2015. nov. 15. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!