Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem tudom irányítani a...

Miért nem tudom irányítani a UPC mediabox-ot a samsung távirányítójával univerzálisan?

Figyelt kérdés
Samsung smart tv-nk van (pontos modellszámot nem tudom). Nem régiben átváltottunk UPC-re és szeretném, ha univerzálisan tudnám kapcsolgatni a media box-ot, mert ez a két távirányítós megoldás elég rossz.. :/ De valamiért miután beállítom, nem akar működni. Mindent rendesen beállítok (set-top box->UPC->HDMI) de, az Istenért se akar csatornát váltani amikor ki kell próbálni... Megadtam már a doboz modellszámát is, megtalálta, de semmi. Valaki, valami ötlet?

2017. márc. 19. 16:21
 1/2 anonim válasza:
Ne akard, mert nem fog működni. A box csak a saját távkapcsával működik, a upcs távkapcs is univerzális, esetleg azt tudod a tvhez hangolni, upc oldalán leírja hogyan lehet, vagy a boxot cserélheted medikártyára.
2017. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én eddig rendesen tudtam Smart TV-vel kapcsolni, most meg nem akarja átváltani. Pedig amikor ki kell próbálni hogy vált-e akkor működik, amikor meg már élesben kéne mennie, akkor nem megy. Ha valaki jutott valamire, örülnék ha válaszolna.
2018. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!