Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mióta Putyin kijelentette az...

Mióta Putyin kijelentette az eurovíziós győztes lényre, hogy a nyugati világ erkölcsi fertő, mindenki az ő szavait idézgeti?

Figyelt kérdés

Vajon az ilyen emberek, tudják, hogy vannak olyan orosz celebek, mint pl: Pavel Patel

Na nem mintha védeni akarnám a nyugati társadalom elkorcsosulását, de elég képmutató dolog azt gondolni, hogy Oroszországban nem ugyan az az erkölcsi fertő zajlik...



#Putyin #euro visio #szakállas nő. Pavel patel
2014. máj. 21. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Csak a kurucinfo.

Szegénykéim, ha ismernék az orosz melegjogi törvényeket, biztos kifutnának a világból.

2014. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Én sose idézem a szavait mert mert nem teljesen értek vele egyet de az tény hogy most ez talán kicsit túl liberalista húzás volt.
2014. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

miért? mert egy showműsort, ami a marketingbevételekből táplálkozik, megnyert egy olyan ember, aki eléggé kihívó ahhoz, hogy boldog boldogtalan vele foglalkozzon, mert egyetért vele, elfogadja, drukkol neki, példaként tekint rá, vagy pont ellenkezőleg, utálja, kiirtaná az összes hozzá hasonlóval együtt... tehát röviden nézettséget generál... emellett profin kezeli a sajtót, az egész vircsaftot amit köré csapnak és közben milliókat, ha nem milliárdokat keresnek azon, hogy ki-ki a saját hülye kis véleményével, de a tv elé ragad...


Ebben semmi liberalizmus nincs, ez egyszerű média marketing és csak és kizárólag a pénzről szól...

2014. máj. 21. 20:09
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Mert a keleti társadalomban szerintetek nem ugyanez megy? Csak többnyire titokban a felszín alatt, pont ugyanolyan aberrált állatok vannak keleten, mint nyugaton.

Putyin meg ilyenekkel dobálózik, a sok szerencsétlen jobber meg habzó szájjal helyesel. Beszéljünk arról, hogy milyen az átlag életszínvonal kelet és nyugaton, átlag fizetés, várható élettartam, egészségügy...

Ja nem azok nem fontosak, egy hülye zenei műsor ami pont olyan ócska, mint egy megasztár, na az a fontos.

2014. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Putyin csak ne jelentgessen ki semmit, őt még annyire sem tartom, mint a szakállas lényt.
2014. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell ahhoz Putyin, hogy tudjuk mi zajlik itt. Nem Putyin miatt érez viszolygást az ember ha meglátja azt a rémséget.

Aki nem nagyon fiatal, emlékszik, még Putyin nevét nem is igen ismertük mikor sokan mondogatták, Európa nemsokára lehúzhatja magát a WC - n a buxijaival.

2014. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Mit is ártanak a melegek Európának?
2014. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Bulgariaban mar vagy 10 eve van egy transzvesztita enekes aki szakallat hord ( https://www.youtube.com/watch?v=coZnUgEihwo )csak valoszinuleg Bulgaria nem kuldene Azis eurovizios dalfesztivalra h kepviselje Bulgariat.

Az oroszoknak meg sztem nem igazan az a problemajuk h ez a szakallas k-r-a nyerte meg a fesztivalt, hanem hogy az orosz ikreket kifutyultek csak azert mert oroszorszagot kepviselik, az csak mindennek a teteje volt hogy koncsita vurszt nyerte meg a versenyt aki valoban egyszeruen nem esztetikus, nem azert mert transzvesztita, hanem mert nincs izlese.Amugy Azis meg Boki 13 is ugy nez ki mint egy papagaj de valahogy megsem olyan hanyingerkelto mint ez az osztrak p1cs@.

2014. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudom mit jelentett ki, meg nem is néztem azt a f.st, de ha nem "szakállas nőként" indult volna akkor nem biztos, hogy megnyerte volna.
2014. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

"de ha nem "szakállas nőként" indult volna akkor nem biztos, hogy megnyerte volna."



És ez a lényeg. Én nem néztem, nem is voltam itthon, de a feleségem igen, s elmondta, mikor meglátta a rémet, tudta, az fog nyerni.


Most döntsük el, ez egy dalverseny, vagy a különféle extravaganciák vetélkedője. De különben érdekel, hova lehet eme tolerancia - bajnokságot fokozni? Mi jöhet még?


Mondjuk egy púpos, szakállas, néger - cigány - zsidó transzvesztita a kioperált gégéje helyén, azon a lyukon, ami ilyen szegény betegeknek szokott lenni, hörögve énekeljen egy dalt, héberül a meleg, elnyomott tibeti pandákról. Az már csak elég haladó? Tényleg érdekel mit hoz a jövő. És ha minden induló szakállas nő lesz, akkor mi van?

2014. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!