Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Séfek séfe számomra nagyon...

A Séfek séfe számomra nagyon erőltetettnek tűnik, ellenszenves szinte mindenki. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Egyik zsűritagot sem sikerült megkedvelnem. Nem vitatom, hogy jó szakácsok és séfek, hiszen erre nincs rálátásom.

De a két idősebb nyájassága ugyanúgy taszít, mint Krausz zord főlényeskedése.

A profi versenyzők teljesítménye megrémít. Az éppen csak kezdők hibáival még elvagyok, de hogy egy séfhelyettes ne tudjon főzni hibátlanul…

Az amatőrök között is többnek nagy a mellénye, de semmit nem mutat.


(Lehet, illetlen dolog kérni, de nézzétek el nekem: a nem kell nézni típusú válaszokat köszönöm, de nem kérem.)


2017. szept. 11. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Inkább a Konyhafőnök Juniort nézem
2017. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is! Két rész elég volt a séfekből.

A gyerekek tök jó fejek, s nagyon ügyesek. A zsűri is sokkal szimpatikusabb a felnőttekkel is.

S tetszik, hogy a gyerekekhez nem leereszkednek, s ugyanúgy értékelnek is, mint a nagyoknál.

Talán csak a tányérral együtt ételkidobás nincs.

2017. szept. 11. 11:22
 3/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Sokkal realisztikusabb, és jobb, mint az utóbbi időkben a Konyhafőnök volt pedig...
2017. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak azt nem értem,hogyá lehet egy húsos főételt 45 perc alatt elkészíteni,és hogy az olasz Christian miért van még versenyben. Nekem amúgy tetszik a műsor,bár nem értem azt sem,miért ilyen minősithetetlen ordibálással akarják motiválni a séfek a versenyzőket.
2017. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!