Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig a reggeli vizelet a...

Mindig a reggeli vizelet a legjobb teszthez?

Figyelt kérdés
Mert többeknél olvastam, hogy a délutáni mutatott pozitívat, a reggeli meg negatívat. Köszönöm a válaszokat. Fontos lenne, mert ma venni szeretnék Qupidot, és nem tudom, lehet -e még ma, vagy várjam meg a holnap reggelt?
2008. jún. 25. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol tartasz a mensit illetően! Mert ha már 4-5 napja kimaradt, akkor szokták mondani, hogy jó a délutáni tesztelés is! Én például a mensi előtt egy nappal teszteltem, de reggeli vizeletből és pozitív lett! :)

9 hetes kismama

2008. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nekem még csak jövő két kedden kell megjönnie, de az a gondom, hogy már at előző mensim óta terhes tüneteim vannak. Az a mensim más volt mint szokott, kevés, rövid, barna+vér. Előtte 4 nappal voltunk együtt. Ha akkor terhes lettem már ki kellene mutatni? Vagy várjak még? Ezt nem tudom...
2008. jún. 25. 08:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és az eddigi teszt negatív. lillyvel, tegnap előtt délután.
2008. jún. 25. 08:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyennel teszteltél?
2008. jún. 25. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!