Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A 2017-es X faktorból ki a...

A 2017-es X faktorból ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Kategóriánként ki a kedvencetek? Nekem a lányok közül Betti, fiúktól Roland, Zenekarokból a London Kids, a 25+-osokból pedig Dani a kedvencem<3 Főleg Dani, mert miatta kezdtem el nézni ezt a műsort.

2017. okt. 21. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bereznay volt, de ugye kiesett, így most vagy Berta Dani vagy Tóth Bettina.
2017. nov. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én azt nem értem miért sztárolják azt a Gulyás Rolandot vagy hogy hívják?! Olyan a színpadon az egész kisugárzása kb mint David Hasselhoffnak...de mondjuk azt jól látják esélyes megnyerni, hisz már máskor is nyerték ilyen egyéniség 0 karakterek az egészet ugyebár a vastag csaba és társai....gáz az egész ezzel
2017. nov. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Gulyás Roland tud énekelni, míg a többiek közül sokan nem. De se megjelenése nincs, se mozogni nem tud a színpadon, olyan, mintha egy medve toporogna egyhelyben. Külsőleg azonos az Éjjel-nappal Budapest nevű förmedvény "Rolandja" egy az egyben.
2017. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Roland szerintem is annyit tud, hogy jó a hangja. De kisugárzása már annyira nincs, stílusa se különösen. Biztos jól néz ki, meg ilyenek (én annyira nem bukok az ilyen mutatós, de amúgy mégis jellegtelen fiúkra).

Daniban viszont van potenciál, én neki vagy a Bettinek szurkolok.

2017. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!