Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kiss Ramóna nem rossz műsorvez...

Kiss Ramóna nem rossz műsorvezetőnek?

Figyelt kérdés

Én nagyon bírom a csajt, szép, kedves, és mutatós a képernyőn, de egyáltalán nincs érzéke a műsorvezetéshet. Az X-Faktorban folyamatosan bakizik és hülyeségeket mond, nagyon bizonytalan.

Mit gondoltok?



2017. okt. 31. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szar műsorvezető. Ennyit gondolok.
2017. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bizony nincs!
2017. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
ahogy magad is írtad szép,kedves,és jól mutat a képernyőn! és ez bőven elég. vizuális alkat révén inkább nézem őt,mint pld gáspár,byalex,puskás triót xd
2017. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az. Szar.
2017. nov. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy majd belejön, de egyelőre valóban borzalmas. Színpadias, erőltetett, stb. Plusz még szerintem, a stylest- ok is rettenetes munkát végeznek rajta...
2017. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
En is így latom. Egyszerűen irritál a műsorvezetése! Próbálok elvonatkoztatni a sikertelen műsorvezetésétől, de sajnos nem sikerul. Erre ő teljesen alkalmatlan.
2017. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó műsorvezető!
2020. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2023-ban még mindig szekunder szégyenérzet őt nézni műsorban 😏
2023. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!