Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ilyen rossz ez a Disney...

Miért ilyen rossz ez a Disney csatorna?

Figyelt kérdés
Egésznap olyan rossz sorozatok mennek rajta , rossz gépnevetős ,egyátalán nem viccesek. Rajzfilm már szinte nem is megy rajta.Szörnyű...Legakább viccesek lennének a sorozataik de nem.Egy jó viccet nem tudnak kitalálni.Akkor miért ilyeneket adnak.Jöjjön inkább visssza a Jetix!Ott olyan jókat adtak mint pl.: Naruto,Szuper robot majomcsapat akcióban,Sámán király,Jimmy Cool,Három jó barát és jerry,Witch.Na ezek voltak a jó sorozatok.Ez a Disney csatorna szégyent hoz Walt Disney-re és a Jetixre is.

2017. jún. 9. 19:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
és ami szintén jó Jetix rajzfilmsorozat volt az a Galactik Football.Király volt.
2017. jún. 9. 19:32
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek veled.A Jetix nagyon király volt,de szerintem a Disney csatorna se volt mindig ilyen rossz.Én például imádtam a Phineas és Ferb-öt,a Kid vs Kat-et,a Sok sikert Charlie-t és még sorolhatnám.De az ilyen sorozatok helyett már csak szar és unalmas műsorokat adnak.De ugyanez van a Nickelodeonnal is.Ott is nagyon jó sorozatok voltak régen,most meg már 10 éves kisgyerekek vannak az összesben,akik úgy viselkednek,mintha felnőttek lennének.
2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyre ostobább gyerekeknek, egyre ostobább műsorok. Egy rajzfilmen még dolgozni kell, ezekhez a bugyuta sorozatokhoz elég néhány sablonképű kisgyereket beállítani a kamera elé és elmondatni velük néhány ócska poént, amire nevet a gép.

Minél igénytelenebbek a műsorok, annál igénytelenebbek lesznek a gyerekek. És fordítva.

Ha csak az új mozis meséket nézed meg, akkor is észreveheted, hogy határozottan az a cél, hogy egyre hülyébbek legyenek a kicsik és ne keressenek értelmet semmiben, csak röhögjenek nyálcsorgatva, tudatlanul.

2017. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szívemböl szóltál. Szerencsétlen Walter Elias Disney forog a sírjában, mi fut a TV-ben a neve alatt. Ennek köze nincs azokhoz a gyönyörű mesékhez, amiket ő készített.
2017. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát igen szörnyű ez a "Disney" csatorna.És egyre rosszabb lesz.:S
2017. jún. 9. 20:36
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég vacak...20 év alattiaknak élvezhetetlen, ezekkel az élőszereplős "vicceskedő" sorozatokkal. Néha becsúszik 1-1 klasszikus Disney mese, mint mondjuk a Susie és Tekergő vagy a Toy Story, de ennyi.

A Disney Junior műsor kínálata sem akkora szám. Olyanok mennek rajta, amelyek nem is a Disney stúdióban készültek, pár kivételtől eltekintve, ahogy elnéztem a műsorrendjét. Mondjuk ez nálunk nem is fogható, de a "sima" Disney sincs beállítva a tévémen, mert minek?

Változtak a gyerekcsatornák, és nem túl jó irányba. Úgy általánosságban. Egyre kevesebb a jópofa, igényesen rajzolt sorozat.

2017. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 20 év felettieknek, azt akartam írni, " 20 év alattiak" helyett!
2017. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#7, igazából 20 év alattiaknak se. Olyan 12 éves korig élvezhetőek ezek, szerintem.


Mondjuk, a Disney Junioron van, ami egész aranyos, pl. a Szófia hercegnő.

2017. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Vissza Jetixet!!

Vagy indítsanak külön Jetix csatornát!!

2017. jún. 10. 17:28
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hál' Istennek, mostanában egyre rosszabb a nézettsége. Emlékszem régen azért szüntették meg a Jetix-et, mert csak 3. volt a versenyben. Most el lehet ezen gondolkodni a Disney vezetőségének.
2017. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!