Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Séfek séfjében állandóan...

A Séfek séfjében állandóan megszakítják a műsort rövid riportok külön szobában, ezek mikor és hogyan készülnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem nagyon fura, mert nyilván nem akkor, amikorról éppen szó van, hanem gondolom utánna készítik, és ilyenkor a válaszolók színészkednek és eljátszák a múltat? Vagy tényleg minden pillanatban megállítják a versenyt és valójában nem is 1 órát főznek, hanem közben iterjúzgatnak is, csak úgy csinálnak, mintha 1 órás verseny lenne folyamatosan? Valahol meghamisítják az egészet, és ráadásul még a játékosoktól is színészkedést kérnek? Eleve úgy válogatták őket, hogy jól színészkedjenek? Erről vajon külön szerződést írtak alá?

2017. nov. 1. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát gondolom vége a főzésnek, kiesik valaki stb. ahogy lenni szokott. Aztán felveszik ezeket a kis videókat.
2017. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én zt értem, nyilván így van. De ekkor egyrészt hazudnak és színészkednek és elég jól megjátszák az érzelmeiket is visszamenőlegesen. Egy átlag ember ilyeneket nem tud szerintem, meg nem is kényszeríthető. Erre szerződnek? Vagy még pluszban eleve a válogatás során nem csak jó szakácsokat, de jó színészeket is keresnek? Vany egy előválogató, amiről nem is tudunk?
2017. nov. 1. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom rengeteg jelentkező van és ezt is figyelembe veszik, hogy elő tudja majd adni magát.

Nekem is volt most benne egy ismerősöm és általában ő is elég laza, beszédes, olykor kicsapongó és beleéli magát a dolgokba.

2017. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!