Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen normális, rövid választ...

Milyen normális, rövid választ lehet adni arra ha állandóan azon csodálkoznak hogy vékony vagyok? 22N

Figyelt kérdés

162 cm vagyok és 50 kg. Lehet mehetne rám még néhány kg de nem tudok hízni. Van mellem igaz, nem óriási, a csípőm szélesebb, tehát normálks alakom van. Mindig ilyen voltam. Az emberek folyamatosan rácsodálkoznak hogy milyen vékony vagyok, és mindenki azt hiszi hogy nem eszek rendesen.

Ilyenkor mindig elkezdem magyarázni hogy nincsen sem lelki, sem egészségügyi problémám, tényleg normálisan eszek reggel, délben és este is. Imádom a sütiket, rendszeresen eszek azt is, illetve kenyeret, tésztákat,zsírosabb kajákat, zöldséget,gyümölcsöt...mindent eszek rendesen!!! Szüleim is vékony testalkatúak. Beteg sem vagyok. Ha voltam is orvosnál sosem jegyezte meg hogy hízhatnék. Én jól érzem magam így, de tegnap mikor ismét nekem szegezték a szokásos kérdést ismerősök, már a sírás kapott el.

Hogyan lehet lerázni az ilyen embereket valami rövidebb válasszal mert unom a felesleges magyarázkodást már nagyon.


2017. jún. 4. 18:18
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*normális (bocsi az elírásért)
2017. jún. 4. 18:19
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Mondd azt, amit a kövér emberek: "genetika", vonj vállat, és az orruk előtt tömj magadba egy szelet csokitortát. Had egye őket az irigység.
2017. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ez nálam valószínűleg tényleg genetika. Nem irigylésre méltó de nem tudok mit kezdeni ezzel. Köszi a válaszod:)
2017. jún. 4. 18:23
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Velem is ez van. Annyi különbséggel, hogy én pár éve kövér voltam. Jelenlegi vékonyságom annak köszönhető, hogy sportolok rendszeresen és figyelek a kajára (eszek rendesen, néha még sokat is, de azért tartok mértéket).

Elég gyakran megkapom, hogy nagyon vékony vagyok, hízhatnék pár kilót, ha salátát eszek, akkor mindig beszól valaki, hogy azért vagyok ilyen vékony, mert csak nyúlkaját eszek. De amikor pl. Valaki sütit hoz be a céghez, mert ünnepel valamit és eszek belőle, akkor meg "hogy maradsz ilyen vékony".

A beszólások általában olyan emberektől érkeznek, akiknek jókora feleslege van.

Ilyenkor annyit mondok, hogy "hízhatnék, de nem akarok."


Te se foglalkozz velük, mondj annyit, hogy "jól érzem így magam, köszönöm".

2017. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
,,Kabbeafasszom!"
2017. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

Fiatalabb koromban teljesen átlagos alkatú voltam, de mindenki azt mondta, hogy vékony vagyok. Gyerekként nem értettem. Most, hogy egyetemen feljött 1 éve néhány kiló, hirtelen mindenki szerint dagadt vagyok. :D

Engem teljesen hidegen hagy, hogy mit mondanak.

2017. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Én 167/50 vagyok. 30 felett. Anyu 44 kiló, igaz, alacsonyabb nálam.

Ez genetika.


Nekem is szokták ilyent mondani.

Nem foglalkozom vele, vagy elmondom, többet eszem, mint az 56 kilós barátom. Ez igaz is.


Nrm tudom, mit szólnak, ha én meg azt mondanam, hogy kövér vagy, miért zabalsz annyit.

Érdekes, egy túlsúlyosak nem lehet beszolni, mert bunkóság, de a cocák gátlástalanul zrikaljak a vekonyakat.

2017. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
86 !!!! kilós barátom.
2017. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
Eszel te rendesen? Olyan sovány vagy!
2017. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Irigylem a problémádat.
2017. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!