Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tudom Telekom tv-n...

Hogy tudom Telekom tv-n bekapcsolni a feliratot?

Figyelt kérdés

Azt beállítottam, hogyha van eredeti nyelven akarom hallani. Viszont felirat is kellene azért hozzá.

Samsung Smart tv-m van



2017. nov. 5. 22:00
 1/3 [OP]Destroy-man válasza:
Ha kártyás a TV-d, akkor a TV-n, ha SetTopBox-ot használsz (rosszabb képminőség), akkor meg azon kell bekapcsolni. A felirat angolul subtitle (rövidítve sub), ilyen gombot kell keresni a neked megfelelő távirányítón. Azt viszont tudni kell, hogy a legtöbb esetben nem küldik el a TV társaságok a feliratot. :( Legalábbis a magyarok nem foglalkoznak vele.
2017. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bodnar edit válasza:
Hívd fel a Telekomot, kérj szakember segítségét!
2017. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok csatorna biztosít itthon magyar feliratot. Sőt, itthon kb csak az HBO-n találkoztam választható magyar és angol felirattal. A többi csatornán max csak teletextes nagyothallóknak készült felirat van.
2017. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!